Kliknite na obrázok nižšie a pozrite si aj prezentáciu s popisom zaujímavostí a špecifík tejto nehnuteľnosti.

Twitter

By loading the tweet, you agree to Twitter's privacy policy.
Learn more

Load tweet

 

Exkluzívne na predaj čiastočne zariadený svetlý 1-izbový byt v tichej časti na začiatku Dúbravky, na skok do lesa. Ideálny pre mladého človeka či mladý pár.

BYT
1 – izbový, celková plocha bytu: 38m2 vrátane pivnice 1,5m2
Považanova ulica, mestská časť Dúbravka (Bratislava IV)
9. poschodie / 12
čiastočne zrekonštruovaný – staršia kuchynská linka, nový elektrický sporák, plastové okná, nové linoleum, vstupné bezpečnostné dvere
čiastočne zariadený – vstavaná skriňa a skrinka v predsieni, písací stôl, jedálenský stolík so stoličkami
murovaná pivnica cca 1,5m2 v suteréne domu
bez balkóna
orientácia: východ

Popis:
Tento príjemný 1-izbový byt (38m2 byt vr. pivnice cca 1,5m2) sa nachádza na 9.poschodí bytového domu s 3 výťahmi v tichej časti Dúbravky, priamo na jej začiatku, v časti Záluhy. Táto časť Dúbravky je kúsok od lesa, ako stvorenom na prechádzky ale aj cykloturistiku, v zime dokonca vhodný aj na bežkovanie. Zároveň je ale stále úplne blízko kompletná občianska vybavenosť, materská aj základná škola a dostupnosť do centra mesta je zabezpečená modernými električkami aj autobusmi.

Byt majiteľ rekonštruoval už dávnejšie, kedy sa vymenila kuchynská linka a plastové okná, zmodernizovala sa kúpeľňa a WC a predsieň sa vybavila nábytkom na mieru. Neskôr sa do bytu dali nové bezpečnostné dvere. V tomto roku sa v byte menila podlaha – je tu úplne nové linoleum a celý byt sa vymaľoval.

Po vstupe do bytu cez bezpečnostné dvere sa v predsieni nachádza vstavaná skriňa ako i ďalší úložný priestor pri dverách do kúpeľne.

Z chodby sa vstupuje do kúpeľne a samostatného WC. Jadro zatiaľ nebolo vymurované, v kúpeľni sa nachádza vaňa, umývadlo, zrkadlová skrinka a práčka.

Priestranná izba (19,7m2) má veľké okná orientované smerom na východnú stranu a svieti tu slnko celé dopoludnie, je svetlá a čaká na dozariadenie podľa preferencií nového majiteľa. Izba ma praktický obdĺžnikový pôdorys, je preto možné ju veľmi jednoducho predeliť napr. knižnicou a účelne vizuálne oddeliť spaciu časť, kde môže byť rozkladacia alebo manželská posteľ a obývaciu časť so sedačkou a obývačkovou zostavou nábytku s poličkami a skrinkami. Pod oknom je pracovný kútik so stolíkom a stoličkou a za dvere sa ešte určite v prípade potreby zmestí skriňa či iné úložné priestory. V rohu miestnosti je jedálenský stôl so štyrmi stoličkami, ktorý ale v prípade potreby môže byť umiestnený aj v kuchyni.

Samostatná kuchyňa (6,8m2) je rovnako presvetlená veľkým oknom a napriek svojej veľkosti ponúka dostatok úložných priestorov, keďže tu ostala zachovaná aj pôvodná vstavaná potravinová skriňa. V kuchyni je nový, ešte nepoužívaný elektrický sporák.

K bytu prislúcha kompletne zrekonštruovaná murovaná pivničná kobka (1,5m2) v suteréne bytového domu. Do pivničných priestorov sa schádza výťahom bez schodov a kobky sú delené po poschodiach a oddelené mrežami.

Bytový dom je po kompletnej rekonštrukcii, prebehlo zateplenie bytového domu, rekonštrukcia strechy, je tu nový elektronický vstupný systém na čip do bytového domu aj na kontajnerové stojisko, 3 nové výťahy (2 osobné, 1 nákladný výťah) i nové rozvody – voda, odpad, el.energia.

Rozmery miestností:
Vstupná chodba ………….………………………………..7,5m2
Obývacia izba ………..…….…………………….. 19,7m2
Kuchyňa……….. ………..…….……………….6,8m2
WC ……………………………………………………….………….1,2m2
Kúpeľňa ……………………………………………….……………2,8m2
Pivnica…………………………………………………………..…1,5m2

Mesačné režijné náklady na 1 osobu:
Správa + zálohové platby ……………………109,- €
Elektrina …………………………………..8,- €

OBYTNÝ DOM
kompletne zrekonštruovaný zateplený panelový bytový dom
12 poschodí
3 nové výťahy (2x osobný a 1x nákladný)
vymenené stúpačky, nové vstupné brány
prístup na čip 
bezpečie a kľud
vynikajúca pešia aj dopravná dostupnosť
bezproblémové parkovanie pre obyvateľov domu pred bytovým domom, veľké parkovisko hneď vedľa bytového domu

LOKALITA
Skvelá pokojná lokalita na začiatku Dúbravky, vhodná či pre mladých aktívnych ľudí ale i mladé rodiny, keďže priamo oproti domu je materská škola, neďaleko je základná škola a v blízkosti sú viaceré detské ihriská. Výhodou je aj výborná občianska vybavenosť kúsok od domu – predajne LIDL aj TESCO express, trh s lokálnymi výrobkami a sezónnou zeleninou, pošta a lekáreň sú všetky v pešej dostupnosti. Zároveň je neďaleko Kaufland, ale aj Zimný štadión Dúbravka či Letné kúpalisko Rosnička.

Les kúsok za domom ponúka nespočet možností, napr. prechádzka do Devína je krásnym výletom ani nie za 1,5hod, sú tu bežecké trasy, cyklotrasy na všetky svetové strany, ale aj bežkárske trate.
Veľkým benefitom je skvelá dopravná dostupnosť, zastávka autobusov a moderných električiek, ktorými sa dostanete do centra mesta za ani nie 20minút, je takmer priamo pod domom.

CENA vrátane provízie a realitného servisu
121 500,- €

Volajte Vašu realitnú špecialistku:

Ing. Mária Halászová na 0905 838 910
alebo
Ing. Jana Šimeková na 0911 701 500