Pozrite si aj prezentáciu s popisom zaujímavostí a špecifík danej nehnuteľnosti.

Twitter

By loading the tweet, you agree to Twitter's privacy policy.
Learn more

Load tweet

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ slnečný 3-izbový byt v jednom z mála bytových domov v najlukratívnejšej rezidenčnej časti Bratislavy, na miernom svahu Kalvárie s výhľadom do údolia Horského parku. S garážou, pivnicou a terasou, na skok do prírody aj do centra mesta. Je to ideálny byt pre rodinu, ktorá hľadá bývanie so skvelou dispozíciou v tejto lokalite a chce si ho zariadiť podľa vlastných predstáv.

 BYT
3 – izbový, celková plocha bytu: 85,22m2 + terasa 8,32m2 + pivnica 2,1m2 +
garáž 15m2
Tajovského ulica, mestská časť Staré Mesto (Bratislava I)
2. poschodie / 6
čiastočne zrekonštruovaný – plastové okná, repasované drevené parkety v obývacej izbe, laminátová podlaha v ostatných izbách
zariadený starším nábytkom
južná terasa s výhľadom do údolia Horského parku
orientácia: kuchyňa a obývacia izba na juh a obe spálne na západ

Popis:
Výborne dispozične riešený 3-izbový byt (85,22 m2 + terasa 8,32m2) sa nachádza na 2.poschodí v unikátnom šesťpodlažnom bytovom dome v tvare pyramídy s menšími terasami na každom poschodí a vlastnou záhradou za domom plnou stromov, ktorá obyvateľom domu ponúka príjemný priestor na posedenie, hru s deťmi, či barbecue. Zároveň je v dome vytvorený aj spoločný interiérový priestor využívaný ako čitáreň, detská herňa či na susedské stretnutia. Celý obytný dom bol v roku 2014 kompletne zateplený, boli vymenené obe vstupné brány a prebehla výmena výťahu. Bytový dom má vlastnú kotolňu. V súčasnej dobe sa realizuje rekonštrukcia nebytových priestorov na prízemí a vstupnej terasy.

Byt je veľmi rozumne riešený, má množstvo úložných vstavaných priestorov, priestrannú halu, špajzu s vetraním a pivnicu o veľkosti 2,10m2 na rovnakom poschodí, neďaleko bytu. Čiastočná rekonštrukcia bytu prebehla pred cca 13 rokmi, kedy sa repasovali klasické dubové parkety v obývacej izbe, do ostatných izieb sa položila laminátová plávajúca podlaha a kuchyňa a kúpeľňa dostali novú dlažbu i zariadenie. Nové plastové okná s interiérovými žalúziami boli realizované tesne pred zateplením fasády v roku 2014.

Po vstupe do bytu sa ocitnete v predsieni (6,43m2) s vešiakovým systémom a vstavanou skriňou v tmavohnedej farbe. Priamo oproti vstupným bezpečnostným dverám je ďalší súbor vstavaných úložných priestorov. Vpravo sa nachádza WC (1,2m2) a  kúpeľňa (4m2). Dve spálne sú nepriechodné, majú francúzske balkóny orientované na západnú stranu, v menšej z nich (11,1m2) je tiež vytvorený priestor na vstavanú skriňu a aktuálne je zariadená opäť žiadaným retro nábytkom z dielne českého dizajnéra Jiřího Jiroutka zo 60tych rokov. Väčšia spálňa (15,06m2) má výborný štvorcový pôdorys, dva francúzske balkóny  a môžete tu priamo z postele pozorovať západ slnka.

Otvorený presvetlený priestor haly (12m2) ponúka ďalšie miesta na príjemné posedenie či čítací kútik, ale je možné ju aj prepojiť s kuchyňou a vytvoriť si tu veľký jedálenský kút.  Samostatná kuchyňa (9m2) dnes už možno nebýva zvykom, ale pre mnohých ľudí je to stále veľká výhoda. Špajza pri terase je vetrateľná a chladná, ideálna na skladovanie všetkých potravín.

Obývacia izba (22,8m2) má unikátnu presklenú celú jednu stenu s krásnym výhľadom na Horský park a je plná južného slnka. Repasované klasické dubové parkety a obdĺžnikový pôdorys vám dávajú skvelý základ na zariadenie podľa vlastných predstáv. Z obývačky aj kuchyne je východ na terasu (8,32m2), ktorá je úžasným miestom na načerpanie síl a vychutnanie si ticha a pohody neďalekého Horského parku.

K bytu prislúcha murovaná garáž o výmere 15m2 na prízemí bytového domu, takže s parkovaním a uskladnením vecí je to tu naozaj jednoduché.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná homestaging oddelením našej spoločnosti.

Byt má veľký potenciál urobiť si z neho príjemné bývanie presne podľa vašich predstáv.

Rozmery miestností:

Predsieň ………….…………………………………………………..6,43m2

Hala…………………………………………………………………………………12,00m2

Spálňa ……………………..…….…………………………….……….. 11,10m2

Spálňa………………….………………………………………………….15,06m2

Obývacia izba.…….…………………………………………………22,80m2

Kuchyňa…………………..…….………………………..…………….. 9,00m2

Špajza……………………….…….………………………..…………….. 1,53m2

WC…………………-………..…….………………………..…………….. 1,20m2

Kúpeľňa…………….…………………………………….…………….4,0m2

Pivnica…………………………….………………………………………. 2,10m2

Terasa……………………………………………………………………………..8,32m2

 

Mesačné režijné náklady:
Správa + zálohové platby ……………………200…………,- €
Elektrina …………………………………..………20..………..,- €
Plyn………………………………………………………..10…………..,-€

OBYTNÝ DOM
unikátny 6 poschodový bytový dom
len 4 byty na poschodí
susedská čitáreň v dome
záhrada domu len pre jej obyvateľov
zateplenie bytového domu v r.2014, nový výťah
vlastná kotolňa
zadný vchod s prístupom autom až k výťahu
ticho, bezpečie a kľud
vynikajúca pešia aj dopravná dostupnosť
bezproblémové parkovanie pre obyvateľov domu pred bytovým domom

LOKALITA
Horský park je mestský park o rozlohe 22ha a je špecifický tým, že sa nachádza prakticky v centre mesta a disponuje takmer nedotknutým prostredím a pôvodnou faunou a flórou. Bytov v lokalite okolo Horského parku je naozaj málo. Tento bytový dom je obklopený rodinnými domami a v tejto časti mesta sa už ani ďalšie bytové domy stavať nebudú. Zároveň je výnimočný svojou polohou a dostupnosťou, lebo do centra mesta je to príjemnou prechádzkou 20min, autom 5min a zastávka MHD Hroboňova je kúsok pod domom.

Nákupné možnosti v okolí domu zabezpečuje KAUFLAND na Patrónke cca 3 min. autom, potraviny YEME na Búdkovej ulici, alebo obchodná galéria v projekte CUBICON v Mlynskej doline. V pešej dostupnosti je vinotéka U Prokopa, obľúbená “krčma“ FUNUS, i Patrónsky pivovar na Brnianskej ulici.

 

CENA vrátane provízie a realitného servisu

396 000,- €

Volajte Vašu realitnú špecialistku:

Ing. Mária Halászová  na 0905 838 910

alebo

Ing. Jana Šimeková na 0911 701 500

Ing. Jana Šimeková  +421 911 701 500
Ing. Mária Halászová +421 905 838 910