Agent kupujúceho – buying agent

Už ste skúšali hľadať nehnuteľnosť v Bratislave sami? Päťdesiat inzerátov pootváraných na ploche a po niekoľkých hodinách únik od počítača k niečomu, čo sa vám zdá užitočnejšie? Vieme. Vieme aj to, že potom ste si dali dva dni pauzu, a ani po nich ste nemali dosť odhodlania vyraziť do boja s realitným drakom. Tak viete čo? Pustíme sa do toho za vás.

HĽADÁME nehnuteľnosť pre vás – a za vás.
Nielen na realitných portáloch, aj u realitných partnerov v Bratislave, v súkromných skupinách, na sociálnych sieťach.
Vďaka tomu, že vás poriadne vyspovedáme, vieme o vás toľko, že
v prípade ak ste zaneprázdnení, CHODÍME na prvé obhliadky za vás, vždy vám však natočíme video a VOLÁME VÁS až k top ponukám.

SILNÝ MARKETING vizualizácie HOME STAGING stavebné práce PROFI FOTO 3D video obhliadky VIDEO PREZENTÁCIA pôdorys WEB STRÁNKA NEHNUTEĽNOSTI pôsobivá prezentácia QR KÓD obhliadky REALITNÝ SERVIS finančný servis PRÁVNY SERVIS odovzdanie nehnuteľnosti

Častokrát ide o kombináciu predaja, sťahovania, kúpy a riešenia hypotekárneho úveru. Pri tejto predstave sa mnohí chytajú za hlavu a radšej toto rozhodnutie odkladajú. Vravia si, radšej počkáme na tú správnu chvíľu. Pochopiteľne.
Komu by sa chcelo pustiť sa do transakcie, pri ktorej na nás číha mnoho potenciálnych stopiek a odbočiek?

My však kombinatoriku ovládame na jednotku.
MÁME ZÁBER.
Takzvanými neverejnými ponukami sa naše mailové stránky len tak hemžia.

TRH POZNÁME
dokonale, vieme poradiť aj zjednať cenu. Vyložte si nohy a nechajte to na nás.

TO, ČO ZJEDNÁME, JE TAKMER VŽDY VIAC
ako honorár za naše služby. Hľadáme, obhliadame, dohodneme majstra na zhodnotenie stavu nehnuteľnosti, naceníme opravy a prerábky. Nech viete, čo kupujete.

NÁJDENÍM NEHNUTEĽNOSTI TO NEKONČÍ.
V cene máte komplet realitný a právny servis.