O Lemonpie

Sme butiková realitná kancelária poskytujúca nadštandardný prístup náročným klientom, ktorí hľadajú kvalitnú a výnimočnú nehnuteľnosť.

Sila značky LEMONPIE spočíva v našom osobnom prístupe.
Ideme do hĺbky, analyzujeme odpovede klienta, aby sme správne pochopili jeho potreby a vedeli mu pomôcť. Sme proaktívne, hráme fair play a komunikujeme všetky +/- s cieľom ušetriť všetkým čas. Prinášame komplexné služby a našim zámerom je, aby dohoda vyhovovala všetkým stranám.

Sme dve skúsené realitné špecialistky, pohybujúce sa vo svete nehnuteľností už niekoľko rokov s rozšíreným profesionálnym názorom na estetiku nehnuteľnosti (úprava a dekorovanie nehnuteľnosti šité na klientov rozpočet a predpokladanú funkčnosť priestoru), nadefinovanie najvhodnejšej využiteľnosti danej nehnuteľnosti (vytvoríme klientovi plán možností s rozpracovanými krokmi aby sa vedel správne rozhodnúť so všetkými pre a proti) a  následné poradenstvo a pomoc pri realizácii daného projektu (máme niekoľkoročné skúsenosti s krátkodobým prenájmom investičných nehnuteľností v Bratislave cez portály Booking a Airbnb a komplexnú ponuku služieb, ktoré si takto využívaná nehnuteľnosť vyžaduje).

Naša misia

Pôsobenie v realitnom biznise vnímame ako službu spoločnosti, chceme pomôcť ľuďom, aby urobili správne a pre nich vhodné rozhodnutie, a tým napomáhame zvyšovať kultúru realitného biznisu.

Našu prácu robíme srdcom a s veľkou dávkou empatie a intuície, aby sme klientovi vedeli poradiť s ohľadom na všetky jeho špecifiká a k jeho spokojnosti. Kúpou a predajom naša spolupráca nekončí.

Naša stratégia

Pri práci v realitnom biznise je obzvlášť dôležité brať do úvahy to, že človek vníma všetkými zmyslami. A že takéto vnímanie ovplyvňuje jeho rozhodnutia. Keď vstúpi do priestoru, prvé čo zapojí je zrak a čuch, čiže “pociťuje” ako to tam vyzerá a ako to tam vonia. Následne počúva zvuky (sluch) a vníma materiál (hmat), ktorý je okolo neho. Chuť nasleduje ako posledná, často až po zrealizovanom obchode u nás v podobe domáceho citrónového koláča.
Aj keď rácio jasne vymedzuje, čo je, alebo nie je v súlade s naším zámerom, keďsa človek v novom priestore necíti dobre, alebo mu to tam “nevonia”, nehnuteľnosť nekúpi/neprenajme.

Uvedomujeme si ako funguje mozog, ako človek vníma všetkými zmyslami a ako je dôležité zapojiť náš šiesty zmysel a veriť šiestemu zmyslu našich klientov. Pri našej práci tieto prejavy sledujeme a podľa nich ponúkame klientovi služby, ktoré navnímame, že potrebuje. Aj keď sa v nehnuteľnostiach točia nemalé peniaze, nie je to biznis iba o peniazoch. Je aj o intuícii, dôvere, dobrom pocite a spokojnosti. O tom, čo ide z nášho vnútra a vplýva na náš šiesty zmysel.

Našou pridanou hodnotou je porozumenie pre rácio i emóciu v tak významnej životnej situácii ako je predaj, kúpa, alebo prenájom nehnuteľností.

Dbáme na splnenie očakávaní, ale i na dobrý pocit z uzatvoreného obchodu na všetkých stranách. Na strane predávajúceho vďaka adekvátnemu zhodnoteniu financií a na strane kupujúceho v podobe získanej nehnuteľnosti zodpovedajúcej jeho predstavám.

Do you need to buy or sell real estate?

We remember how we felt when we found the dream home for our families. 

We experience a small repeat every time we help a client sell, buy or rent real estate smoothly. So that he doesn't spend what he doesn't have to and remembers his big real estate move forever with a smile. We built our brand on a personal approach. We go deep, ask a lot, play fair and save your time. Tell us if you want to buy, sell or rent, add all the details that are important to you and give us a moment. We'll sign you in with a plan tailored just for you. 

Are you an esthete and looking for something special? The better. We see the potential hidden "between the four walls" and will draw your attention to the best properties on the market. Are you selling your grandmother's apartment? Thanks to home staging, we will prepare it for sale so that you get the most for it. Do you want to buy an investment property? Or do you just need good advice (like coffee and delicious lemon cake?) Get in touch. You will not hear from us that we offer more than reality. At LEMONPIE, we simply do ONLY realities. To the maximum and with gusto.  

Chcete vedieť viac?

Pozrite si našu aktuálnu ponuku