O Lemonpie

Sme butiková realitná kancelária poskytujúca nadštandardný prístup náročným klientom, ktorí hľadajú kvalitnú a výnimočnú nehnuteľnosť.

Sila značky LEMONPIE spočíva v našom osobnom prístupe.
Ideme do hĺbky, analyzujeme odpovede klienta, aby sme správne pochopili jeho potreby a vedeli mu pomôcť. Sme proaktívne, hráme fair play a komunikujeme všetky +/- s cieľom ušetriť všetkým čas. Prinášame komplexné služby a našim zámerom je, aby dohoda vyhovovala všetkým stranám.

Sme dve skúsené realitné špecialistky, pohybujúce sa vo svete nehnuteľností už niekoľko rokov s rozšíreným profesionálnym názorom na estetiku nehnuteľnosti (úprava a dekorovanie nehnuteľnosti šité na klientov rozpočet a predpokladanú funkčnosť priestoru), nadefinovanie najvhodnejšej využiteľnosti danej nehnuteľnosti (vytvoríme klientovi plán možností s rozpracovanými krokmi aby sa vedel správne rozhodnúť so všetkými pre a proti) a  následné poradenstvo a pomoc pri realizácii daného projektu (máme niekoľkoročné skúsenosti s krátkodobým prenájmom investičných nehnuteľností v Bratislave cez portály Booking a Airbnb a komplexnú ponuku služieb, ktoré si takto využívaná nehnuteľnosť vyžaduje).

Naša misia

Pôsobenie v realitnom biznise vnímame ako službu spoločnosti, chceme pomôcť ľuďom, aby urobili správne a pre nich vhodné rozhodnutie, a tým napomáhame zvyšovať kultúru realitného biznisu.

Našu prácu robíme srdcom a s veľkou dávkou empatie a intuície, aby sme klientovi vedeli poradiť s ohľadom na všetky jeho špecifiká a k jeho spokojnosti. Kúpou a predajom naša spolupráca nekončí.

Naša stratégia

Pri práci v realitnom biznise je obzvlášť dôležité brať do úvahy to, že človek vníma všetkými zmyslami. A že takéto vnímanie ovplyvňuje jeho rozhodnutia. Keď vstúpi do priestoru, prvé čo zapojí je zrak a čuch, čiže “pociťuje” ako to tam vyzerá a ako to tam vonia. Následne počúva zvuky (sluch) a vníma materiál (hmat), ktorý je okolo neho. Chuť nasleduje ako posledná, často až po zrealizovanom obchode u nás v podobe domáceho citrónového koláča.
Aj keď rácio jasne vymedzuje, čo je, alebo nie je v súlade s naším zámerom, keďsa človek v novom priestore necíti dobre, alebo mu to tam “nevonia”, nehnuteľnosť nekúpi/neprenajme.

Uvedomujeme si ako funguje mozog, ako človek vníma všetkými zmyslami a ako je dôležité zapojiť náš šiesty zmysel a veriť šiestemu zmyslu našich klientov. Pri našej práci tieto prejavy sledujeme a podľa nich ponúkame klientovi služby, ktoré navnímame, že potrebuje. Aj keď sa v nehnuteľnostiach točia nemalé peniaze, nie je to biznis iba o peniazoch. Je aj o intuícii, dôvere, dobrom pocite a spokojnosti. O tom, čo ide z nášho vnútra a vplýva na náš šiesty zmysel.

Našou pridanou hodnotou je porozumenie pre rácio i emóciu v tak významnej životnej situácii ako je predaj, kúpa, alebo prenájom nehnuteľností.

Dbáme na splnenie očakávaní, ale i na dobrý pocit z uzatvoreného obchodu na všetkých stranách. Na strane predávajúceho vďaka adekvátnemu zhodnoteniu financií a na strane kupujúceho v podobe získanej nehnuteľnosti zodpovedajúcej jeho predstavám.

Chcete vedieť viac?

Pozrite si našu aktuálnu ponuku