O Lemonpie

Sme butiková realitná kancelária poskytujúca nadštandardný prístup náročným klientom, ktorí hľadajú kvalitnú a výnimočnú nehnuteľnosť.

Sila značky LEMONPIE spočíva v našom osobnom prístupe.
Ideme do hĺbky, analyzujeme odpovede klienta, aby sme správne pochopili jeho potreby a vedeli mu pomôcť. Sme proaktívne, hráme fair play a komunikujeme všetky +/- s cieľom ušetriť všetkým čas. Prinášame komplexné služby a našim zámerom je, aby dohoda vyhovovala všetkým stranám.

Sme dve skúsené realitné špecialistky, pohybujúce sa vo svete nehnuteľností už niekoľko rokov s rozšíreným profesionálnym názorom na estetiku nehnuteľnosti (úprava a dekorovanie nehnuteľnosti šité na klientov rozpočet a predpokladanú funkčnosť priestoru), nadefinovanie najvhodnejšej využiteľnosti danej nehnuteľnosti (vytvoríme klientovi plán možností s rozpracovanými krokmi aby sa vedel správne rozhodnúť so všetkými pre a proti) a  následné poradenstvo a pomoc pri realizácii daného projektu (máme niekoľkoročné skúsenosti s krátkodobým prenájmom investičných nehnuteľností v Bratislave cez portály Booking a Airbnb a komplexnú ponuku služieb, ktoré si takto využívaná nehnuteľnosť vyžaduje).

Naša misia

Pôsobenie v realitnom biznise vnímame ako službu spoločnosti, chceme pomôcť ľuďom, aby urobili správne a pre nich vhodné rozhodnutie, a tým napomáhame zvyšovať kultúru realitného biznisu.

Našu prácu robíme srdcom a s veľkou dávkou empatie a intuície, aby sme klientovi vedeli poradiť s ohľadom na všetky jeho špecifiká a k jeho spokojnosti. Kúpou a predajom naša spolupráca nekončí.

Naša stratégia

Pri práci v realitnom biznise je obzvlášť dôležité brať do úvahy to, že človek vníma všetkými zmyslami. A že takéto vnímanie ovplyvňuje jeho rozhodnutia. Keď vstúpi do priestoru, prvé čo zapojí je zrak a čuch, čiže “pociťuje” ako to tam vyzerá a ako to tam vonia. Následne počúva zvuky (sluch) a vníma materiál (hmat), ktorý je okolo neho. Chuť nasleduje ako posledná, často až po zrealizovanom obchode u nás v podobe domáceho citrónového koláča.
Aj keď rácio jasne vymedzuje, čo je, alebo nie je v súlade s naším zámerom, keďsa človek v novom priestore necíti dobre, alebo mu to tam “nevonia”, nehnuteľnosť nekúpi/neprenajme.

Uvedomujeme si ako funguje mozog, ako človek vníma všetkými zmyslami a ako je dôležité zapojiť náš šiesty zmysel a veriť šiestemu zmyslu našich klientov. Pri našej práci tieto prejavy sledujeme a podľa nich ponúkame klientovi služby, ktoré navnímame, že potrebuje. Aj keď sa v nehnuteľnostiach točia nemalé peniaze, nie je to biznis iba o peniazoch. Je aj o intuícii, dôvere, dobrom pocite a spokojnosti. O tom, čo ide z nášho vnútra a vplýva na náš šiesty zmysel.

Našou pridanou hodnotou je porozumenie pre rácio i emóciu v tak významnej životnej situácii ako je predaj, kúpa, alebo prenájom nehnuteľností.

Dbáme na splnenie očakávaní, ale i na dobrý pocit z uzatvoreného obchodu na všetkých stranách. Na strane predávajúceho vďaka adekvátnemu zhodnoteniu financií a na strane kupujúceho v podobe získanej nehnuteľnosti zodpovedajúcej jeho predstavám.

Potrebujete zrealizovať kúpu či predaj nehnuteľnosti?

Pamätáme si, čo sme cítili, keď sme našli vysnívaný domov pre naše rodiny. 

Malú reprízu zažívame vždy, keď klientovi pomôžeme predať, kúpiť či prenajať nehnuteľnosť hladko. Tak, aby pritom neminul, čo nemusí a na svoj veľký realitný krok navždy spomínal s úsmevom. Našu značku sme postavili na osobnom prístupe. Ideme do hĺbky, veľa sa pýtame, hráme fér a šetríme váš čas. Povedzte nám, či chcete kúpiť, predať alebo prenajať, pridajte všetky detaily, ktoré sú pre vás dôležité a dajte nám chvíľu. Prihlásime sa s plánom šitým len pre vás. 

Ste estét a hľadáte niečo výnimočné? Tým lepšie. Vidíme potenciál ukrytý “medzi štyrmi stenami” a upozorníme vás na tie najlepšie nehnuteľnosti na trhu. Predávate byt po babičke? Vďaka homestageingu ho pripravíme na predaj tak, aby ste zaň získali maximum. Chcete kúpiť investičnú nehnuteľnosť? Alebo potrebujete len dobrú radu (a k nej kávu a výborný citrónový koláč?) Ozvite sa nám. Nebudete od nás počuť, že ponúkame viac než reality. V LEMONPIE jednoducho robíme LEN reality. Na maximum a s chuťou.  

Chcete vedieť viac?

Pozrite si našu aktuálnu ponuku