Naše služby

Naše výsledky hovoria jasnou rečou.

Predáme aj to, čo je na prvý pohľad nepredajné. Predajné ceny dokážeme navýšiť o 6 až 10% oproti trhovým.

Nehnuteľnosti nám na stránke nikdy dlho nestoja.

realtiná kancelária LEMONPIE

PROFESIONALITA

SERIÓZNOSŤ

DÔSLEDNOSŤ

EFEKTÍVNOSŤ

TRANSPARENTNOSŤ

FAIR PLAY PRÍSTUP

Predaj nehnuteľností

Bez správnej a premyslenej stratégie predaja vašej nehnuteľnosti, bez stylingu nehnuteľnosti, nastavenia tej správnej ceny, moderného marketingu a bez kvalitnej inzercie, môže byť vaša nehnuteľnosť na trhu aj niekoľko mesiacov. Ak nechcete, aby zapadla medzi desiatky ďalších inzerátov, zverte sa do rúk odborníkom, ktorí vedia čo robia.

VIac info

Prenájom nehnuteľností

Ten správny nájomca je sen každého majiteľa investičného bytu. My vieme, kde ho hľadať, ako si ho overiť, legislatívne správne a bezpečne nastaviť podmienky prenájmu a poradiť, ako zabezpečiť, aby bola vaša nehnuteľnosť aj po roku či dvoch prenájmu stále v dobrej kondícii. Bezpečný prenájom bytov a domov, za lepšiu cenu a čo najrýchlejšie je našou prácou.

VIac info

Agent kupujúceho - buying agent

Ak chcete kúpiť nehnuteľnosť podľa vašich predstáv a robiť čo najmenej kompromisov, bez komplikácií (lebo všade sa nájde niečo, čo treba riešiť), za lepšiu cenu a bez stresu a netrápiť sa po pol roku skrytými vadami, urobíte najlepšie, ak sa v tejto turbulentnej dobe zveríte do rúk skúseným realitným maklérom, ktorí vám okrem množstva času a starostí nakoniec ušetria aj peniaze.

VIac info

Home staging & Interiérový dizajn

Nie, home staging nie je zbytočný rozmar. Home stagingom začína správny marketing nehnuteľnosti. Vás to nebude stáť ani cent navyše, a keď uvidíte výsledok, nebudete to chcieť predať. Žartujeme. Predáte to za viac a rýchlejšie, lebo pekné veci sa predávajú rýchlejšie a za vyššiu cenu. Pozrite si naše realizácie.

VIac info