Rozmýšľate nad svojim vlastným miestom na relax? Pohodlnou chalupou či domom bez nutnosti úprav, kde môžete kedykoľvek prísť a užívať si pokoj a pohodu? Máte radi Myjavu a jemne zvlnené kopce okolo nej?

Tak potom pripravujeme presne niečo pre vás.

Nenechajte si ujsť príležitosť stať sa vlastníkom rozľahlého kompletne zrekonštruovaného rodinného domu nachádzajúceho sa v malebnej a pokojnej oblasti Myjavských kopaníc. Ideálne pre tých, ktorí hľadajú útočisko pre relax alebo dokonalé miesto pre víkendové úniky do prírody.

Dom o približnej ploche 160 m² ponúka na prízemí priestrannú chodbu, veľkú kuchyňu, obývaciu izbu, ďalšiu izbu, komoru a kúpeľňu s WC. Na hornom poschodí sa nachádzajú 4 izby (jedna z nich je priechodná) a WC s umývadlom.

Tento pôvodne v 70. rokoch postavený dom prešiel v roku 2008 kompletnou rekonštrukciou vrátane zobytnenia podkrovia, modernizácie odpadov, vykurovacích systémov a elektrických inštalácií. V roku 2019 bol dom kompletný vyprataný, vyspravený, vymaľovaný a zariadený novým nábytkom. K domu bol pridaný elektrický kotol umožňujúci diaľkové predhriatie prostredníctvom telefónu, čo zvyšuje komfort obyvateľov.

Pozemok o výmere 4061 m², z ktorých 1500 m² je oplotených vrátane dvora a záhrady. Na pozemku sa nachádza aj neoplotený sad. Dom je umiestnený len 7 minút autom od jazera a 15 minút od lyžiarskeho vleku na Starej Myjave. Nachádza sa v okrese Nové Mesto nad Váhom, približne v strede medzi mestami Myjava a Stará Turá, v dedine s pár susedmi.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Kontaktný formulár