Pozrite si aj prezentáciu s popisom zaujímavostí a špecifík danej nehnuteľnosti.

Twitter

By loading the tweet, you agree to Twitter's privacy policy.
Learn more

Load tweet

Exkluzívne na predaj kompletne zariadený svetlý 1-izbový byt  v tichej časti na začiatku Dúbravky, na skok do lesa. Ideálny pre mladého človeka či mladý pár.

BYT
1 – izbový, celková plocha bytu: 38,04m2
Galbavého ulica, mestská časť Dúbravka (Bratislava IV)
3. poschodie / 12
čiastočne zrekonštruovaný – kuchynská linka, plastové okná, laminátová podlaha, dlažba v kuchyni a predsieni, nové interiérové dvere, vstupné bezpečnostné dvere
kompletne zariadený – úložný priestor a vešiaková stena s botníkom a vstavaná skriňa v predsieni, rozkladací gauč, dvojposteľ, obývačková zostava, písací stôl a kreslo v izbe, jedálenský stolík so stoličkami v kuchyni, mobilná klimatizácia
latková pivnica 1,5m2 v suteréne domu
bez balkóna
orientácia: východ

Popis:
Tento príjemný 1-izbový byt (38,04m2 byt) sa nachádza na 3.poschodí bytového domu s 3 výťahmi v tichej časti Dúbravky, priamo na jej začiatku, v časti Záluhy. Táto časť Dúbravky je kúsok od lesa, ako stvoreným na prechádzky ale aj cykloturistiku, v zime dokonca vhodný aj na bežkovanie. Zároveň je ale stále úplne blízko všetka základná občianska vybavenosť, materská aj základná škola a dostupnosť do centra mesta je zabezpečená modernými električkami aj autobusmi.

Byt majiteľ rekonštruoval už dávnejšie, kedy sa vymenila plávajúca podlaha aj dlažba, spravila sa nová kuchynská linka, zmodernizovala sa kúpeľňa a WC a predsieň sa vybavila nábytkom na mieru. V tomto roku sa v byte menili interiérové dvere.

V izbe je položená laminátová podlaha vo farbe svetlého javora, v predsieni, kuchyni, kúpeľni a WC je svetlá dlažba.

Po vstupe do bytu cez bezpečnostné dvere sa v predsieni nachádza vstavaná skriňa aj s vešiakovým systémom a odkladacím priestorom na topánky ako i ďalší úložný priestor nad vstupnými dverami. 

Z chodby sa vstupuje do kúpeľne a samostatného WC. Jadro bolo vymurované, v kúpeľni sa nachádza vaňa, umývadlo s úložnou skrinkou, veľké zrkadlo a práčka.

Priestranná izba  (19,7m2) má veľké okná orientované smerom na východnú stranu a svieti tu slnko celé dopoludnie, je svetlá a kompletne zariadená príjemným nábytkom v kombinácii svetlého dreva, skla a kovu. Izba ma praktický obdĺžnikový pôdorys, je preto možné ju jednoducho predeliť napr. knižnicou a účelne oddeliť spaciu časť, kde je manželská posteľ a obývaciu časť s rozkladacím gaučom, kreslom a zostavou nábytku s poličkami a skrinkami. Pod oknom je priestor na väčší pracovný kútik a za dvere sa ešte určite v prípade potreby zmestí skriňa či iné úložné priestory. Byt sa predáva aj so spomínaným nábytkom.

Samostatná kuchyňa (6,8m2) je rovnako presvetlená veľkým oknom a napriek svojej veľkosti ponúka dostatok úložných priestorov, keďže tu ostala zachovaná aj pôvodná vstavaná potravinová skriňa. V kuchyni ostáva aj mobilná klimatizácia.

K bytu prislúcha aj latková pivničná kobka v suteréne bytového domu.

Bytový dom je po kompletnej rekonštrukcii, prebehlo zateplenie bytového domu, rekonštrukcia strechy, je tu nový elektronický vstupný systém na čip do bytového domu aj na kontajnerové stojisko, 3 nové výťahy (2 osobné, 1 nákladný výťah) i nové rozvody – voda, odpad, el.energia.

Mesačné režijné náklady na 1 osobu:
Správa + zálohové platby ……………………103…………,- €
Elektrina ………………………..………17…………..,- €

OBYTNÝ DOM

kompletne zrekonštruovaný zateplený panelový bytový dom 
12 poschodí
3 nové výťahy (2x osobný a 1x nákladný)
vymenené stúpačky, nové vstupné brány
prístup na čip
bezpečie a kľud
vynikajúca pešia aj dopravná dostupnosť
bezproblémové parkovanie pre obyvateľov domu pred bytovým domom, veľké parkovisko hneď vedľa bytového domu

LOKALITA
Skvelá pokojná lokalita na začiatku Dúbravky, vhodná či pre mladých aktívnych ľudí ale i mladé rodiny, keďže priamo oproti domu je materská škola, neďaleko je základná škola a v blízkosti sú viaceré detské ihriská. Výhodou je aj výborná občianska vybavenosť kúsok od domu – predajne LIDL aj TESCO express, trh s lokálnymi výrobkami a sezónnou zeleninou, pošta a lekáreň sú všetky v pešej dostupnosti. Zároveň je neďaleko Kaufland, ale aj Zimný štadión Dúbravka či Letné kúpalisko Rosnička.  

Les kúsok za domom ponúka nespočet možností, napr. prechádzka do Devína je krásnym výletom ani nie za 1,5hod, sú tu bežecké trasy, cyklotrasy na všetky svetové strany, ale aj bežkárske trate.
Veľkým benefitom je skvelá dopravná dostupnosť, zastávka autobusov a moderných električiek, ktorými sa dostanete do centra mesta za ani nie 20minút, je takmer priamo pod domom. 

CENA vrátane provízie a realitného servisu

127 000,- €

Volajte Vašu realitnú špecialistku:

Ing. Mária Halászová  na 0905 838 910

alebo 

Ing. Jana Šimeková na 0911 701 500