Pozrite si aj prezentáciu s popisom zaujímavostí a špecifík danej nehnuteľnosti.

Twitter

By loading the tweet, you agree to Twitter's privacy policy.
Learn more

Load tweet

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 2-izbový byt v tehlovom bytovom dome VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE, priamo pod lesom, s výhľadom do okolitej zelene a bezproblémovým parkovaním.

BYT
2 – izbový, celková plocha bytu: 56,07 m2 (53,07 m2 byt + 3 m2 pivnica)
RAČA – KRASŇANY (Bratislava III)
ul J. Hagaru
1. poschodie / 7
kompletne zrekonštruovaný – plastové okná, bezpečnostné dvere, nová kuchynská linka,  nové obklady a dlažby, repasované dubove parkety
kompletne zariadený – rolldoor v predsieni, kompletná spálňa z masívneho dreva (komody, skriňa a posteľ od výrobcu Drevo dizajn r.2017 a matrace), obývacia izba – na mieru vyrobená policová zostava, rohová rozkladacia sedacia súprava, kuchyňa – kuchynská linka aj so spotrebičmi (chladnička, práčka, plynový šporák)
veľký balkón na medziposchodí len pre 2 byty
skvelá lokalita
vynikajúca dopravná dostupnosť
priestranná murovaná pivnica (3m2) s plechovými dverami

Popis:
Príjemný 2-izbový byt sa nachádza na spodnom poschodí v tehlovom bytovom dome na poslednej obytnej ulici pod lesom v Krasňanoch, neďaleko Peknej cesty. Pod bytom sú pivničné priestory, ale parapety bytu sú vo výške cca 2,2m nad úrovňou chodníka, preto zaručujú dokonalé súkromie a bezpečnosť. Ponúkaný 2-izbový byt sa vyznačuje vynikajúcim dispozičným riešením s dôrazom na optimalizáciu podlahovej plochy. Má ideálnu polohu, ktorá mu zabezpečuje výhľad na zeleň z oboch izieb a pokoj a kľud bez hluku áut. Zároveň je byt príjemne chladný v letných mesiacoch, klimatizácia tu vôbec nie je potrebná.

Vo vstupnej chodbe je umiestnená veľkorysá vstavaná skriňa, vešiak a odkladací priestor na topánky, ako aj samostatný botník. Spálňa (13m2) je kompletne zariadená so skriňou, komodami aj veľkou posteľou s pohodlnými matracmi a nočnými stolíkmi. Celý nábytok vyrobený z masívneho dreva, pochádza z malého stolárstva Drevo dizajn, ktoré robí zákazkovú výrobu. 

Obývacia izba (13,2m2) je zariadená v modernej kombinácii sivej, tyrkysovej a žltej farby a doplnená klasikou v podobe pôvodných repasovaných drevených parkiet a drevenej policovej zostavy, ktorá ponúka množstvo priestoru na knihy a spomienkové predmety. Elegantná sedacia súprava je rozkladacia, vďaka nej môžete ľahko ubytovať aj návštevu.

Kuchyňu (11,27m2) pri poslednej rekonštrukcii zväčšili o špajzu, a tým vznikol priestor pre dostatočne veľkú kuchynskú linku aj pre milovníkov pravidelného varenia, s potravinovou skriňou i zabudovanou pračkou. Pod oknom ostalo miesto aj na jedálenský stôl.

Kúpeľňa a WC sú oddelené a rovnako prešli rekonštrukciou, kedy vaňu vymenili za neštandardne veľký sprchovací kút a zároveň tam ostal veľkorysý odkladací priestor.

Rozmery miestností:

Vstupná hala a chodba………………………………..………..11,8m2

Obývacia izba……………………….…………………………….. 13,2m2

Spálňa………………….………………………………………………13,0m2

Kuchyňa……….. ………..…….……………………………………11,27m2

Kúpeľňa ………………………………………………………………….2,8m2

WC…………………………………………………………………….1,0m2

Pivnica…………………………….……………………………….…..3,0m2

Mesačné režijné náklady na 2 osoby:
Správa + zálohové platby …………………………………………114,- €
Elektrina………………………………………….21,- €
Plyn……………………………………………….5,- €

OBYTNÝ DOM
tehlový bytový dom 
4 byty na poschodí
pred domom aj za domom zeleň
zateplený bytový dom, vymenené stúpačky, nová vstupná brána
7 poschodí
prístup na čip
bezpečie a kľud
vynikajúca dopravná dostupnosť (električka č.3, rýchla bus linka č.75)
bezproblémové parkovanie pre obyvateľov domu pred bytovým domom
detské ihrisko

LOKALITA
Skvelá tichá časť Krasňan, priamo pod lesom, kam sa dostanete pešo do 10 minút a na bicykli ešte rýchlejšie. Je tu kompletná občianska vybavenosť, od vynikajúcej zmrzlinárne kúsok od domu, cez pizzerie a kaviarne, až po poštu, lekárne a veľké samoobsluhy LIDL a Terno. 

Mladé rodiny tu nájdu veľkú podporu v komunitnom rodinnom centre Ráčik, ktoré organizuje množstvo kurzov pre deti aj dospelých, divadielka, SWAPy aj dielničky. Všetkých určite poteší aj neďaleké Letné kúpalisko Krasňany, ktoré má  príjemnú lokálnu atmosféru. Priamo na vedľajšej ulici je výborná ZŠ s MŠ a Gymnázium Hubeného. 

Veľkým benefitom je dopravná dostupnosť, zástavka zrýchleného autobusu č.75 je priamo pri dome a zástavka električky č.3 do centra mesta je peši do 5 minút.

CENA vrátane provízie a realitného servisu

155 000,- €

Volajte Vašu realitnú špecialistku:

Ing. Jana Šimeková na 0911 701 500

 alebo 

Ing. Mária Halászová  na 0905 838 910