Pozrite si aj prezentáciu s popisom zaujímavostí a špecifík danej nehnuteľnosti.

Twitter

By loading the tweet, you agree to Twitter's privacy policy.
Learn more

Load tweet

Exkluzívne na predaj priestranný, kompletne čerstvo zrekonštruovaný 2-izbový byt na Košickej ulici v nízkopodlažnom tehlovom dome.
Ideálny pre mlad
ého človeka či mladú rodinku.
 

BYT
2 – izbový, celková plocha bytu: 57,79m2 + pivnica 3,19m2
Košická ulica, mestská časť Ružinov (Bratislava II)
4. poschodie / 5
kompletne čerstvo zrekonštruovaný – nová kuchynská linka na mieru, plastové okná, laminátová podlaha, interiérové dvere, dlažba, kúpeľňová a WC sanita vyššej triedy, vstupné protipožiarne dvere
čiastočne zariadený nábytkom na mieru – walk-in šatník v spálni, vstavaná skriňa v predsieni, kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi, jedálenský stôl so 4 TON stoličkami, kompletné vybavenie kúpeľne, práčka
murovaná pivnica 3,19m2 v suteréne domu
orientácia: západ

Popis:
Rozmerovo veľkorysý 2-izbový byt (58 m2) sa nachádza na obľúbenej Košickej ulici, priamo v dome je pekáreň Fertucha, Viecha mladých vinárov a ďalšie reštaurácie. V krátkej pešej dostupnosti je Trhovisko Miletičova i nákupné centrum Centrál.

Byt majiteľ kompletne zrekonštruoval, od výmeny okien za 6-komorové izolačné trojsklá až po nové podlahy, bola vykonaná kompletná výmena rozvodov, v byte sa nachádza nová kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi a nová kúpeľňa a nové samostatné WC. Zároveň v priestore spálne vytvoril samostatný veľkorysý walk-in šatník, takže ďalšie úložné priestory v byte už nie sú nutné.
V oboch izbách je položená kvalitná laminátová podlaha v dubovom prevedení, vo všetkých ostatných priestoroch je krásna minimalistická čiernobiela dlažba bez prechodových líšt, vďaka čomu vynikne jej jedinečný vzor.

Po vstupe do bytu v priestrannej predsieni (8,9m2) sa nachádza veľká na mieru vyrobená vstavaná skriňa s vešiakovým systémom, odkladacím priestorom na topánky a priestor na  sedenie. Je tam miesto na lavičku, zrkadlo, kvet či inú dekoráciu.

Z predsiene sa vstupuje do všetkých miestností bytu.  Priamo oproti vstupu je obývacia izba (14,5m2), ktorá má skvelý obdĺžnikový pôdorys, jedno veľké okno s výhľadom do zelene pred domom a čaká na dozariadenie podľa vkusu nového majiteľa. Poskytuje dostatok priestoru na veľkú sedačku, TV zostavu a je pripravený aj návrh z interiérového štúdia na knižnicu a kútik na čítanie priamo pod oknom.

Do spálne sa vchádza z chodby vľavo od vstupu do bytu. Miestnosť bola vzhľadom na veľkorysý rozmer takmer 19m2 dômyselne rozdelená na samostatný walk-in šatník, ktorý dnes poskytuje dostatok úložného miesta nielen na oblečenie, ale pre všetky potrebné veci v byte a stále dostatočne veľkú spaciu časť. Spálňa je vybavená vonkajšou hliníkovou žalúziou, ktorá miestnosť dokonale zatemňuje a zároveň poskytuje lepšiu hlukovú aj tepelnú izoláciu. Tak ako v celom byte, aj spálňa je vybavená stropnými LED svietidlami, kde sa dá nastaviť odtieň a intenzita svetla.

Samostatná kuchyňa (11,7m2) je dnes v časoch, keď prakticky všetky novostavby disponujú prepojenou obývačkou s kuchyňou, príjemnou zmenou a pre mnohých ľudí určite výhodou aj vďaka jej riešeniu, ktorým naplno spĺňa požiadavky náročného kuchára vrátane dostatočne veľkej jedálenskej časti. Na mieru vyrobená kuchynská linka je prakticky usporiadaná do tvaru L s nadčasovým dizajnom v kombinácii čiernej a svetlého dreva s ladiacim čiernym BLANCO drezom a batériou. Kuchyňa disponuje všetkými potrebnými spotrebičmi, vrátane zabudovanej umývačky riadu, indukčnej varnej dosky, mikrovlnnej a elektrickej rúry, ktoré sú zatiaľ nepoužívané a v záruke, a tiež dostatkom úložného priestoru. Kuchynský stôl so 4 zrepasovanými TON stoličkami je tu už pripravený pre nového majiteľa.

Kúpeľňa a WC ostali aj po rekonštrukcii oddelené. Nadčasová a elegantná čiernobiela kombinácia sa opakuje aj v týchto priestoroch. V kúpeľni po rekonštrukcii vznikol priestor na veľkorysý, 1m široký sprchovací kút s termostatickou batériou zn. GROHE, hlboký úložný priestor so zabudovanými poličkami ako aj priestranné umývadlo. Pračka je umiestnená v kuchynskej linke.
Bytový dom nemá výťah, na prízemí hneď vedľa vchodu do bytu sa však nachádza spoločná uzamykateľná miestnosť na kočíky a bicykle a v podzemných priestoroch má majiteľ murovanú pivnicu o rozmere 3,1m2. Byt nedisponuje vlastným balkónom, ale môže využívať balkónik na medziposchodí s výhľadom do vnútrobloku.
 

Rozmery miestností:

Vstupná hala ………….……………………………………..8,9m2
Obývacia izba ………..…….……………………………….. 14,54m2
Spálňa so šatníkom…………………………………………18,5m2
Kuchyňa……….. ………..…….…………………………………..11,7m2
Kúpeľňa ………………………………………………………..3,1m2
WC……………………………………………………………………………..1,05m2
Pivnica…………………………….…………………………….….. 3,19m2

Mesačné režijné náklady na 1 os:
Správa + zálohové platby ……………………110…………,- €
Elektrina …………………………………………………15…………..,- €

OBYTNÝ DOM

tehlový bytový dom bez výťahu
len 3 byty na poschodí
za domom detské ihrisko
priamo v dome je reštaurácia, vináreň
5 poschodí
kočikáreň na prízemí
bezpečná lokalita
vynikajúca pešia aj dopravná dostupnosť
bezproblémové parkovanie pre obyvateľov domu pred aj za bytovým domom

LOKALITA
Skvelá časť Nív, ktorá má svoj špecifický charakter, keďže je to štvrť nízkopodlažných tehlových bytových domov, kde sú na prízemí umiestnené rôzne obchodné prevádzky pre obyvateľov. Priamo v bytovom dome nájdete pekáreň a cukráreň Fertucha, vináreň Viecha mladých vinárov, i ďalšie reštaurácie a kaviarne v bízkom okolí. Neďaleké Dulovo námestie je miestom pravidlených Streetfood festivalov, ako aj príjemným a pokojným miestom na stretnutia pri fontáne. Priamo za domom je obľúbené detské ihrisko i materská škôlka. Výhodou je aj výborná občianska vybavenosť neďaleko domu – Tesco Expres aj trhovisko Miletičova sú na skok.

Priamo na Košickej ulici vzniká nový ekxluzívny developerský projekt Zwirn, ktorý priniesie ďalšiu atraktívnu občiansku vybavenosť a celá lokalita je už dnes v susedstve budúceho downtownu Bratislavy, čím aj do budúcnosti rastie jeho hodnota a lukratívnosť ako aj priestor na pravidelný dopyt po prenájmoch.

Veľkým benefitom je skvelá dopravná dostupnosť, parkovanie je voľné priamo na ulici i vo vnútrobloku a v prípade záujmu je možné si prenajať parkovacie státie v garáži DOAS/G-Hotel. Zástavky MHD sú neďaleko, v tejto oblasti sa nedávno dobudovali aj viaceré cyklocesty, a je to teda výborná  lokalita nielen pre motoristov, ale aj cyklistov.

 

CENA vrátane provízie a realitného servisu

219 000,-

Volajte Vašu realitnú špecialistku:

Ing. Mária Halászová  na 0905 838 910

alebo

Ing. Jana Šimeková na 0911 701 500