Kliknite na obrázok nižšie a pozrite si aj prezentáciu s popisom zaujímavostí a špecifík tejto nehnuteľnosti.

Twitter

By loading the tweet, you agree to Twitter's privacy policy.
Learn more

Load tweet

 

Lemonpie ponúka exkluzívne na predaj nádherný 3-izbový kompletne zrekonštruovaný a zariadený byt v art-deco štýle, s vysokými stropmi, v tehlovom bytovom dome s výťahom, v skvelej lokalite Nového Mesta aj s pohodlným parkovaním v uzavretom vnútrobloku.

BYT
 
3 – izbový byt, celková plocha bytu: 116,52 m2 (105,25 m2 byt +  11,26 m2 pivnica)
mestská časť Nové Mesto (Bratislava III)
1. poschodie / 5
kompletne zrekonštruovaný pred cca 5 rokmi – nová kuchynská linka, repasované pôvodné drevené parkety a nové parkety v spálňach, nová kúpeľňa a WC, repasované pôvodné drevené dvere, nové elektrické rozvody okrem spální
kompletne zariadený vrátane svietidiel a všetkých spotrebičov a a väčšiny dekorácií
spoločný balkón na medziposchodí do vnútrobloku
veľká murovaná pivnica (11,26m2)
bezpečnostné dvere Sherlock
žiadaná lokalita neďaleko Trnavského mýta a OC Centrál
vynikajúca dopravná dostupnosť
orientácia: JV

Popis:

Závan New Yorku v Bratislave.

Veľkorysý 3-izbový byt v širšom centre mesta je ako stvorený pre človeka, ktorý hľadá niečo výnimočné. Lebo bytov, ako je tento, je v Bratislave ako šafránu. A navyše, je kompletne hotový.  Stačí si vybaliť kufre.

Nachádza sa na 1.poschodí tehlového bytového domu na Družstevnej ulici, v tichej kľudnej uličke kúsok od Trnavského mýta.

Má krásnu dispozíciu klasických mestských bytov, všetky vymoženosti moderného sveta a zároveň nenapodobiteľný šarm v štýle art-deco.

Cez bezpečnostné dvere Sherlock vstúpime priamo do priestrannej predsiene (10,2m2), a už na prvý pohľad je všetkým jasné, že toto je iný byt. Vysoké stropy (až 3,2m) so štukami, krásna dlažba v čierno-bielej kombinácii, starožitné kúsky nábytku, citlivo zvolené svietidlá v kombinácii s moderným umením vytvárajú závan New Yorku v Bratislave. Stačí si zapnúť Franka Sinatru a ste tam. 🙂

Praktická starožitná komoda po ľavej strane dverí slúži na uloženie sezónnych doplnkov, klasický drevený vešiak zase na denné vrchné odevy. Všetko ostatné je skryté v dvoch komorách po ľavej strane – jedna z nich slúži ako šatník a botník (1,4m2), do druhej (1,1m2) sa zmestia všetky bežné nevyhnutnosti – od kufrov, cez žehliacu dosku až po vysávač. Dvoje presklené dvere nás dovedú priamo do centra bytu – kuchyne a obývacej izby a zároveň do predsiene prepúšťajú slnečné svetlo.

Na pravej strane od vchodových dverí je kúpeľňa spojená s WC (6,65m2). Kúpeľni dominuje štýlová čierno-biela dlažba rovnaká ako v chodbe. Biely obklad na stenách je trendový a nadčasový a spolu s armatúrami sem vnáša závan retro štýlu. Priestranná vaňa so sprchovou zástenou umožňujú pohodlné kúpanie či sprchovanie a na mieru vyrobená skriňa s posuvnými dverami ukrýva práčku a sušičku zn.Bosch ako aj plynový kotol, ktorým sa celý byt vykuruje. Toaleta je vo výklenku vedľa skrine a aj tu nájdeme na stenách majitelkine obľúbené čiernobiele fotografie, ktoré zútulňujú celý byt.

Ale poďme sa pozrieť na hlavnú časť bytu. Tvoria ju štyri miestnosti, spálne na oboch koncoch, obývačka s kuchyňou a jedálňou v strede, všetky s klasickými masívnymi stromčekovými parketami, vysokými stropmi so štukami a vysokými oknami.

Z predsiene teda vieme vojsť priamo do obývacej izby alebo do kuchyne. Obývacia izba (25m2) je najväčšia miestnosť v byte s dvoma vysokými oknami do ulice. Je samostatná, ale zároveň je prepojená s kuchyňou a jedálňou otvorom v stene, ktorý sa rozšíril pri poslednej rekonštrukcii. Jej dominantou je majestátna knižnica, siahajúca až po strop, ktorú na mieru tohto priestoru vyrobili stolári. Okrem praktických spodných skriniek s úložným priestorom jej nechýba ani podsvietenie. Zamatová sedačka v béžovej farbe spolu s dvoma kreslami v svetloružovej farbe spolu krásne ladia, a pod stenou dotvorenou umeleckými fotografiami, vytvárajú priestor na príjemné rozhovory. Na stene oproti je zavesený televízor a pod ním zatiaľ nefunkčný krb. V prípade záujmu je však možné si krb dobudovať, v týchto domoch z povojnového obdobia sa s nimi rátalo.

Medzi obývačku a kuchyňu (19,6m2) je možné osadiť aj dvere, majiteľka však nakoniec ocenila otvorenosť a vzdušnosť priestoru a napriek pôvodnému plánu sú miestnosti úplne prepojené. Kuchynská linka v bielej farbe je praktická a zároveň je dokonale zladená so zvyškom bytu. Pri stene je umývacia zóna s umývačkou riadu a krásnymi presklenými skrinkami, oproti je veľký kuchynský ostrovček s varnou zónou, praktickými úložnými skrinkami a barovým pultom s dvoma stoličkami. Tretia časť kuchynskej linky je pod oknom a ukrýva vstavanú chladničku s mrazničkou, veľkú potravinovú skriňu a vstavanú elektrickú rúru a mikrovlnku. Masívny drevený jedálenský stôl a čalúnené kreslá poskytujú pri stolovaní maximálne pohodlie a z rovnakej série sú aj barové stoličky. Majiteľka opäť citlivo zladila všetky detaily – zlaté úchytky na kuchynskej linke, nádherné lustre nad ostrovčekom aj jedálenským stolom, obrázky v zlatých rámoch či zlatá armatúra – tu naozaj nemusíte robiť nič a máte dokonale útulný a vkusný interiér.

Do menšej spálne, aktuálne hosťovskej (19m2), sa vstupuje cez citlivo repasované klasické kazetové dvere. Od dverí po celej dĺžke steny je rohová skriňa, je tu dvojposteľ pre návštevy a pohovka na oddych v púdrovej fialovej farbe, opäť v zamate. Pod oknom je subtílny stolík, ktorý môže slúžiť buď na prácu alebo ako toaletný stolík. Vysoké okno prepúšťa veľa popoludňajšieho slnka, na oknách sú z vnútornej strany osadené veľké biele okenice pripomínajúce francúzsky vidiek a zároveň slúžia na zatemnenie izby.

Na opačnom konci bytu sa z kuchyne vchádza do hlavnej spálne (22,3m2). Tá je výnimočná svojim pôdorysom, nachádza sa na rohu domu a nemá teda úplne pravouhlé steny, ozvláštňuje ju oblúk, v ktorom sú osadené dve vysoké okná so závesmi a aj tu sú na oknách veľké biele okenice. Manželská posteľ s vysokým čelom je doplnená dvoma nočnými stolíkmi  a komodou v lesklej bielej farbe so zlatými úchytmi. Ďalšie dekorácie v zlatej farbe a zamate vytvárajú z tohto priestoru kompaktný a vkusne pôsobiaci celok.

K bytu prislúcha murovaná pivnica (11,26m2), ktorá sa nachádza v suteréne bytového domu.

Rozmery miestností:

Vstupná predsieň………………………………………… 10,2 m2

Spálňa …………………………………………………………. 22,3 m2

Hosťovská izba ……………………………………………..  19 m2

Obývacia izba ……..……………………………………..….. 25 m2

Kuchyňa ……………………………………………………….. 19,6 m2

Šatník………………………………………………………….. 1,4 m2

Komora………………………………………………………..1,1 m2

Kúpeľňa a WC…………………………………………………6,65 m2

Pivnica …………………………………………….. 11,26 m2

Mesačné režijné náklady pre 1 osobu:
Správa + zálohové platby + elektrina……………………………218,- €

OBYTNÝ DOM
tehlový bytový dom s výťahom
uzavretý vnútroblok so zeleňou, detským ihriskom a parkovacími miestami pre obyvateľov
5 poschodí
prístup na čip z oboch strán
úplné bezpečie a kľud
zrekonštruovaná strecha, nový výťah, vymenené stupačky
naplánovaná obnova fasády v 2023/2024
parkovanie vo vnútrobloku na súkromnom pozemku len pre majiteľov bytov za ročný poplatok 40€

LOKALITA
 Nehnuteľnosť sa nachádza v skvelej lokalite širšieho centra mesta, s vynikajúcim dopravným spojením všetkými smermi, ako i napojením na hlavné dopravné ťahy vedúce mimo mesta. V pešej dostupnosti je niekoľko kvalitných škôl a škôlok, detské ihriská, zimný štadión, kúpalisko Tehelné pole, Národné Tenisové Centrum i nový futbalový štadión. Veľkým benefitom tejto lokality je aj blízkosť parku Jama, ktorý sa za pár rokov od otvorenia stal obľúbeným miestom na šport, prechádzky či na zábavu pre deti. 

Veľké supermarkety Lidl či Billa v OC Centrál sú oba v pešej dostupnosti a OC Centrál i zrekonštruovaný podchod na Trnavskom mýte zabezpečujú kompletnú občiansku vybavenosť.

Istropolis a jeho okolie je momentálne v rekonštrukcii a keď bude dokončená, vznikne tu skvelá nová štvrť plná zelene, kultúry a verejných priestorov. Počíta sa tu aj s podzemnými garážami, námestím, zelenými nádvoriami, kaviarňami či cyklotrasami.

Parkovanie je možné pred bytovým domom na ulici v rámci mestskej parkovacej politiky, ako i v uzavretom vnútrobloku na súkromnom pozemku patriacom k bytovému domu, kde sú v súčasnosti viaceré parkovacie miesta, ale aj detské ihrisko len pre obyvateľov domu.

Nehnuteľnosť bola stylovaná a nafotená homestaging oddelením realitnej kancelárie Lemonpie, s.r.o. a fotografie i text inzerátu sú majetkom spoločnosti.

V prípade väčšieho počtu záujemcov si majiteľ vyhradzuje právo uprednostniť najvýhodnejšiu ponuku.

CENA vrátane provízie a realitného servisu

425 000,- €

 Volajte Vašu realitnú špecialistku:

Ing. Mária Halászová  na 0905 838 910
alebo
Ing. Jana Šimeková na 0911 701 500

Kontaktný formulár