Kliknite na obrázok nižšie a pozrite si aj prezentáciu s popisom zaujímavostí a špecifík tejto nehnuteľnosti.

 

Twitter

By loading the tweet, you agree to Twitter's privacy policy.
Learn more

Load tweet

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ elegantný 3-izbový byt v ľahko dostupnej časti Kramárov v tehlovom bytovom dome s parkovaním v podzemnej garáži a veľkou slnečnou loggiou do vnútrobloku. Je to ideálny byt pre rodinu, ktorá chce bývať neďaleko do centra mesta i do prírody, a zároveň mať krásny veľkorysý priestor na bývanie, relax, ale i posedenie s priateľmi.

BYT
3 – izbový, celková plocha bytu: 103,3m2 + loggia 7,5m2 + pivnica 6,3m2
Stromová ulica, mestská časť Nové Mesto – Kramáre (Bratislava III)
3. poschodie / 5
priestranné a veľkorysé miestnosti
kompletne zariadený s množstvom úložných priestorov
drevené teakové podlahy
slnečná loggia orientovaná do vnútrobloku
klimatizácia
pivnica 6,35 m2 v suteréne domu
orientácia: obývačka, kuchyňa a loggia na juhozápad a spálne na východ

POPIS:
Rozmerovo veľkorysý 3-izbový byt  (103m2 + 7,5m2 loggia + 6,35m2 pivnica) sa nachádza na Stromovej ulici v centre Kramárov v 15ročnom tehlovom bytovom dome s veľkým uzavretým vnútroblokom, kde sú lavičky na relax, zelené plochy na jógu či piknik, ale aj krásne detské ihrisko, ktoré je určené výlučne pre obyvateľov domu.

Predávaný byt bol postupne majiteľom zrekonštruovaný, pred nasťahovaním sa doplnili elektrické rozvody v byte, zmodernizovala sa kúpeľňa a WC a položili sa drevené teakové podlahy a osadili nové dvere. Pred dvomi rokmi majiteľ vymenil všetky okná orientované do vnútrobloku za kvalitné trojsklá, čo výrazne zvýšilo celkový komfort bývania a zároveň pomohlo v znížení nákladov za teplo. Minulý rok sa v byte nainštalovala klimatizácia, zatiaľ s jednou jednotkou v obývacej izbe, v spálni je hotová predpríprava na druhú jednotku. Byt sa predáva zariadený s množstvom vstavaných úložných priestorov.

Bytový dom je rozdelený na viacero samostatných vchodov, každý s vlastným výťahom, garážou a pivničnými priestormi priamo pod každým domom, čo je veľmi výhodné, lebo nemusíte prechádzať žiadnymi dlhými chodbami, aby ste sa dostali z garáže či pivnice do bytu.

Moderným výťahom sa vyveziete až na 3. poschodie domu, kde sa nachádzajú 2 byty. Po vstupe do bytu cez bezpečnostné dvere ADLO vojdete priamo do otvoreného priestoru predsiene (11,5m2). Veľká vstavaná skriňa a botník slúžia na uloženie každodenných vrchných odevov a topánok, i ako sedenie či na položenie tašiek. Elegantná tapeta v obľúbenej taupe farbe a zrkadlo s ozdobným rámom posunuli predsieň nad úroveň bežných vstupných priestorov.

Predsieň je otvorená ďalej do chodby a obývačky. Obývacia izba (21m2) je orientovaná na juhozápad a rovnako ako kuchyňa a loggia si užíva slnečné lúče celé popoludnie. Priestor je otvorený, ale zároveň oddelený priestrannou knižnicou, do ktorej sa zmestí naozaj úctyhodné množstvo kníh. Krémová rohová sedačka ostáva v byte, stačí doplniť pár doplnkov a nič viac tu už nie je potrebné, pretože tento priestor je krásny najmä tým, aký je vzdušný a veľkorysý.

Na loggiu (7,5m2) sa vchádza z obývacej izby, je orientovaná do tichého vnútrobloku a vďaka svojim rozmerom a orientácii na juhozápad si tu viete umiestniť pohodlné sedenie, pestovať bylinky či kvety a vychutnávať si pokoj v meste. V teplých letných dňoch slnko stlmí exteriérová markíza.

Priamo na obývaciu miestnosť nadväzuje krásna moderná kuchyňa (15,51m2) v sivom lesku so zabudovanými spotrebičmi, vrátane umývačky riadu a elektrickej rúry, ako aj špeciálneho filtra na vodu. Je prakticky riešená do L, vybavená sklokeramickou varnou doskou na samostatnom ostrovčeku aj s výkonným stropným digestorom, a je tu naozaj dostatok miesta na prácu v kuchyni i uloženie všetkého potrebného. K tomu slúžia aj tri vysoké regálové skrinky a ostalo tu miesto aj na práčku. Jedálenský stôl je prisunutý k ostrovčeku a po rozložení ponúka pohodlné stolovanie pre 6 ľudí. V kuchyni sú na oboch oknách nainštalované elektrické exteriérové žalúzie.

Tento byt má jednu zajímavosť – v jeho strede je dômyselne ukrytá neoceniteľná miestnosť, o ktorej návštevníci ani netušia, že existuje, ale pre domácich je to fantastický pomocník – veľká samostatná komora s množstvom políc na uloženie všetkého možného. Stačí zasunúť posuvné dvere a všetko, čo je vo vnútri, ostáva skryté.

Toaleta je samostatná, s umývadielkom a bidetovou sprškou. Druhé WC sa nachádza v kúpeľni (5,8m2), ktorá je zariadená v príjemnej neutrálnej krémovo-hnedej kombinácii a je ozvláštnená jemne sa ligotajúcou mozaikou v niekoľkých murovaných výklenkoch. Okno pod stropom prináša denné svetlo bez straty súkromia a vďaka dostatočným rozmerom je tu miesto na priestrannú vaňu, murovaný sprchovací kút i úložné priestory.

Dve, na dnešné pomery naozaj veľkorysé spálne, sú orientované smerom na Kolibu a na východ, sú preto tiché a neprehrievajú sa ani v horúcom lete.

Rodičovská spálňa (18,36m2) je kompletne zariadená dvoma rolldoormi, komodou, masívnou posteľou s nočnými stolíkmi a pracovným/toaletným stolíkom a na oknách sú interiérové aj exteriérové žalúzie pre dokonalé zatemnenie priestoru.

Detská izba (19,38m2) má skvelý praktický obdĺžnikový pôdorys a pohodlne sa do nej zmestia jedno, dve či až tri deti. Veľké trojdielne okno dáva dostatok svetla a ponúka výhľad do zelených korún stromov. Momentálne je izba zariadená pre jedno menšie dieťa, ale príjemná maľba strmých horských štítov v sivých odtieňoch určite nebude vadiť ani starším deťom.

K bytu prislúcha pivnica, s veľkorysým rozmerom 6,35m2, je z drevených latiek, ale je možné ju, v prípade potreby, aj stavebne uzavrieť.

Parkovanie je vyriešené v podzemnej garáži, pričom k bytu patrí jedno parkovacie miesto. Menšie parkovisko pred domom je určené pre druhé rodinné auto, či pre návštevy obyvateľov domu.

Rozmery miestností:
Obývacia izba ………..…….……………………………….. 21m2
Predsieň ………….………………………..………………..11,5m2
Chodba + komora.….…………..………………………..9,24m2
Kuchyňa + jedáleň….…………………………………….. 15,51m2
Detská izba……….. ……….……………………………………. 19,38m2
Spálňa………………….……………………………………………18,36m2
Kúpeľňa s WC ……………………………………………….5,8m2
WC……………………………………………………………….1,57m2
Loggia…………………….……………………………………7,5m2
Pivnica…………………………….…………………………..6,35 m2

Mesačné režijné náklady na 3 osoby:
Správa + zálohové platby ……………………230,- €

OBYTNÝ DOM
len 2 byty na poschodí
5 poschodí
uzavretý vnútroblok s detským ihriskom
bezpečie a kľud
vynikajúca pešia aj dopravná dostupnosť
podzemná garáž + rezidenčné parkovanie pre návštevy pred domom

LOKALITA
Byt sa nachádza v strednej časti Kramárov, priamo nad Hotelom Brix.  Kramáre sú jednou z najobľúbenejších častí mestskej štvrte Nové Mesto.  Kto tam už raz zakotví, málokedy chce odísť inam. Je to práve vďačná kombinácia krátkej vzdialenosti do centra mesta i na diaľnicu a zároveň bezprostredný dotyk lesa. 

Je tu kompletná občianska vybavenosť od nemocnice, školy, viacerých škôlok, pošty a obchodov. Taktiež tu skvele funguje podpora pre mladé rodiny, je tu výborné rodinné centrum Kramárik s veľkou ponukou aktivít pre rodiny s deťmi, ale aj Dom kultúry na Stromovej ulici so svojou knižnicou a centrom voľného času.

Kramáre su tiež ideálnym miestom na bývanie pre športovcov, keďže do lesa, či už na pešo alebo na bicykli, je to naozaj len kúsok. A vedeli ste, že aj zima tu trvá väčšinou dlhšie ako na iných miestach v Bratislave? Vďaka vyššej nadmorskej výške sa tu sneh udrží väčšinou o pár dní dlhšie.

CENA vrátane provízie a realitného servisu

435 000,- €  byt + 25 000,-€ parkovacie státie v podzemnej garáži

Volajte Vašu realitnú špecialistku:

Ing. Mária Halászová  na 0905 838 910

alebo 

Ing. Jana Šimeková na 0911 701 500