Twitter

By loading the tweet, you agree to Twitter's privacy policy.
Learn more

Load tweet

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 3-izbový byt v nízkopodlažnom bytovom dome v tichej časti Podunajských Biskupíc, so zasklenou loggiou a naozaj výnimočne veľkou pivnicou, čiastočne zrekonštruovaný a kompletne zariadený.

BYT
3 – izbový, celková plocha bytu: 83,31 m2 (66,6 m2 byt + 5,1 m2 loggia + 11,61 m2 pivnica)
mestská časť Ružinov – Podunajské Biskupice, časť Medzijarky (Bratislava II)
1. poschodie / 4  (zvýšené prízemie)

čiastočne zrekonštruovaný – plastové okná, zasklenná loggia, plávajúce podlahy, odhlučnené jadro, nová kúpeľňa a nové WC, nové ventily na radiátoroch, elektrina nová v kuchyni a kúpeľni

kompletne staršie zariadený – obývačková zostava, sedačka, jedálenský stôl, posteľ a knižnica v detskej izbe, masívne skrine na celú stenu v spálni, masívna manželská posteľ bez matracov s 1 nočným stolíkom, jedálenský stôl a stoličky v kuchyni
zasklenná slnečná loggia 5m2
murovaná priestranná pivnica 11,6m2
orientácia: V(kuchyňa) – Z (balkón)

Popis:

Kompletne zariadený 3-izbový byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome z liateho betónu na 1. poschodí obytného domu, pričom pod bytom sú pivnice.  Je ideálny pre mladú rodinu, ktorá sa chce rovno nasťahovať a hľadá slnečný príjemný byt.

V minulom roku majitelia byt čiastočne zrekonštruovali – boli menené podlahy za plávajúcu podlahu vo farbe orech v celom byte a kompletne sa zmodernizovala kúpeľňa a WC, kde sú spolu s kuchyňou vymenené aj elektrické rozvody. V byte sú nové plastové okná, nové kanalizačné rozvody ako aj nové radiátory. Byt bol kompletne čerstvo vymaľovaný.

Cez vstupné dvere sa dostaneme do menšej predsiene (3,68m2), z ktorej je vchod do samostatného šatníka (3,04m2), preto tu ani nie sú potrebné skrine, stačí ju dozariadiť vešiakovým sytémom a malým sedením s botníkom. Z predsiene vieme vstúpiť do kuchyne i do obývačky. Jedny z týchto dverí je však možné zamurovať a tým si zväčšiť priestor predsiene. 

Kuchyňa (6,9m2) je menšia a ešte pôvodná, ale zachovalá a použiteľná. Je tu možných viacero variant zariadenia kuchyne, preto ju majitelia nevymenili a nechávajú rozhodnutie o tom, aká bude veľká a v akých odtieňoch, na nových majiteľov. 

Priestanná obývacia izba  (21m2) je orientovaná na západ, od cesty je oddelená pásom borovíc, ktoré zabezpečujú odhlučnenie ako aj príjemný tieň v letných mesiacoch. Momentálne je zariadená starším nábytkom, ktorý v byte môže alebo nemusí zostať. Dĺžka až 6 metrov necháva veľa možností ako izbu zariadiť, aby sa tu dalo aj stolovať aj stráviť príjemné chvíle v rodinnom kruhu. Výstup na balkón je možné uzamknúť, balkón je dostatočne veľký (5,1m2), je možné sem dať pohodlné sedenie a vychutnávať si západné slnečné lúče. Je zasklený starším, no stále plne funkčným posuvným systémom.

Z obývacej izby vedie malá chodbička do dvoch spální. Trošku väčšia (12,75m2) je orientovaná na západ, je vybavená klasickou masívnou posteľou, kde v prípade záujmu treba len dokúpiť rošty a matrace a vydrží ešte veľa rokov. Zároveň sú tu aj krásne drevené masívne skrine, príp. je možné dať v izbe vyhotoviť rolldoor až po strop. 

Menšia – detská izba (11,6m2) je otočená na východ smerom do ulice, je presvetlená veľkým oknom s interiérovými žalúziami. Je tu priestor na veľkú skriňu, posteľ i pracovný stôl. 

Kúpeľňa a WC sú oddelené, jadro je vymurované, obe boli zmodernizované s kompletne vymenenou sanitou. Obklady sú v príjemnej neutrálnej jemnej béžovej farbe, je tu dostatočne veľký úložný priestor pod umývadlom aj v skrinke nad ním. Kúpeľňa je krásne presvetlená veľkým oknom s nepriehľadným sklom, je tu vaňa a predpríprava na práčku. WC je samostatné, Geberit aj s umyvadielkom.

Pivnica (11,61m2) je pod bytovým domom a je murovaná, naozaj nadštandardne veľká, dostačujúca na všetky úložné potreby. 

Rozmery miestností:

Vstupná hala ………………………………………………3,68 m2

Šatník ………..………………………………………………3,04 m2

Detská izba ………………………………………………….11,6 m2

Spálňa …………………………………………………………12,75  m2

Obývacia izba ……..………………………………………..21 m2

Kuchyňa ………………………………………………………..6,9 m2

WC ………………………………………………………………..1,25 m2

Kúpeľňa ………………………………………………………..3,2 m2

Loggia ………………………………………………………….. 5,1 m2

Pivnica ……………………………………………………. 11,61m2

Mesačné režijné náklady:
Správa + zálohové platby + elektrina …………………………123,- € / 1 osoba

OBYTNÝ DOM
zateplený nízkopodlažný bytový dom z liateho betónu bez výťahu
nové stúpačky, rozvody vody a kúrenia aj vstupná brána

zateplená strecha

vlastná kotolňa

slušný, starostlivo udržiavaný dom

4 poschodia
prístup na čip
bezpečie a kľud

LOKALITA
Nehnuteľnosť sa nachádza v príjemnej časti Podunajských Biskupíc, v časti nazývanej Medzijarky, kúsok od Malého Dunaja na prechádzky, i do Vrakunského lesoparku. V blízkosti domu sú škôlky aj škola, detské ihrisko a veľký park s UFOm sa nachádza neďaleko domu. V pešej dostupnosti je TESCO express, pošta i lekáreň. Do mesta sa dostanete trolejbusmi a autobusmi, zastávky sú od domu do 5 minút.

Parkovanie je bezproblémové priamo pred domom.

CENA vrátane provízie a realitného servisu

 173 000,- €

Volajte Vašu realitnú špecialistku:

Ing. Jana Šimeková na 0911 701 500

a

Ing. Mária Halászová na 0905 838 910

 

Podunajské Biskupice – mestská časť Bratislavy, ktorá pri výbere nehnuteľnosti býva často prehliadaná. 

Poväčšinou najmä kvôli komplikovanej doprave. 

Vedeli ste však, že do centra Bratislavy sa dá odtiaľ dostať napr. aj cyklotrasou, ktorá vedie veľkú časť v peknom prostredí pri Malom Dunaji? Je to cca 20min napr. do Eurovea.

Rovnako nie prílš známa je možnosť využiť vlakové spojenie Regiojet, zo zastávky Vrakuňa na ŽST Nové Mesto je to 7min, na Hlavnú stanicu 15min, v špičke je interval každých 15min.

Ale hlavným bonusom sú ceny nehnuteľností v tejto mestskej časti. Ceny 2 aj 3izbových bytov sú nižšie až o 20 – 25% oproti iným lokalitám v Bratislave, ktoré často dopravnou dostupnosťou nie sú na tom výrazne lepšie.

Ak uvažujete o kúpe bytu – tu je napr. 3izbový byt vo Podunajských Biskupiciach za cenu nižsiu ako  napr 2izbové byty v Kraňanoch, či Rači.