Twitter

By loading the tweet, you agree to Twitter's privacy policy.
Learn more

Load tweet

PREDANÉ

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 3-izbový byt v kompletne zrekonštruovanom dome vo VYHĽADÁVANEJ LOKALITE Ružinova s vynikajúcou dopravnou dostupnosťou, s veľkou murovanou pivnicou a bezproblémovým parkovaním pred aj za domom.

BYT
3-izbový, celková plocha bytu: 78,26 m2 (73,79 m2 byt + 4,47 m2 pivnica)
mestská časť Ružinov (Bratislava II)
1. podlažie / 7  (zvýšené prízemie – parapet vo výške 2,5m od zeme) 
kompletná staršia rekonštrukcia – kuchynská linka so všetkými zabudovanými spotrebičmi, plastové okná s vnútornými aj vonkajšími žalúziami, laminátové parkety
kompletne zariadený – na mieru vyrobená veľká šatníková skriňa, kompletné zariadenie spálne i detskej izby, rozkladacia sedacia súprava, obývačková zostava, jedálenský stôl so stoličkami
veľa úložného priestoru
žiadaná lokalita kúsok od Štrkoveckého jazera
vynikajúca dopravná dostupnosť
bez balkóna
orientácia: JZ

Popis:

Tento príjemný byt v kľudnej časti Ružinova má jednu veľkú výhodu oproti iným panelákovým bytom – skvelú dispozíciu. Veľká prepojená obývacia izba s jedálňou a kuchyňou (29,1m2) sa nachádzajú hneď pri vstupe do bytu; dve, aj na dnešné pomery pomerne veľké spálne (14,7m2) sú oddelené chodbou s veľkým úložným priestorom a zväčšená kúpeľňa spojená s WC sa nachádza na konci bytu pri spálňach.

3-izbový byt je síce na zvýšenom prízemí obytného domu, ale okná sú naozaj vysoko, parapet je až 2,56m od zeme.  Je ideálny pre rodinu, ktorá preferuje priestranné izby, potrebuje dve samostatné spálne, veľký obývací priestor a chce bývať neďaleko centra v časti mesta s perfektnou sociálnou vybavenosťou. 

Cez vstupné bezpečnostné dvere sa dostaneme do predsiene s veľkým botníkom, zrkadlom, ktoré celý priestor na pohľad zväčšuje a vešiakom na zavesenie každodenných vrchných odevov.  Z predsiene vchádzame priamo do obývačky, ktorú majitelia celú zladili v prírodných tónoch krémovej, béžovej a tmavohnedej farby. Veľká svetlá rozkladacia sedačka dominuje obývacej izbe, ale našiel sa tu priestor aj na menší pracovný kút, knižnicu a veľký jedálenský stôl pre 6 osôb. Dostatok pracovného i úložného miesta, nadčasová čierno-biela farebná kombinácia a zabudované elektrické spotrebiče, vrátane umývačky riadu, charakterizujú túto praktickú kuchynskú linka zariadenú do tvaru písmena U.  Obývacia izba je ideálne miesto na stretnutia celej rodiny, či už pri TV, jedálenskom stole, alebo spoločnom varení.

Byt ďalej pokračuje dlhšou chodbou, kde je po celej dĺžke veľký vstavaný rolldoor na naozaj všetko, čo môžete potrebovať. Spálňa je taktiež vybavená rolldoorom po celej stene a veľkou kvalitnou manželskou posteľou, na ktorú stačí dokúpiť matrace podľa vašich preferencií a nič vám tam nebude chýbať.

Malý priestor pred kúpeľňou je vyčlenený pre práčku a sušičku a praktický úložný priestor na pracie prostriedky a koše na bielizeň. Pri poslednej rekonštrukcii bolo WC spojené s kúpeľňou, vznikol tak väčší priestor na vaňu i veľký elektrický radiátor. Celá kúpeľňa sa nesie v osviežujúcej bielo-oranžovej farebnej kombinácii.

Detská izba bola kompletne zariadená na mieru pre 2 deti, aby mali dostatok miesta na spánok, hru i učenie sa. Je tu množstvo úložných priestorov – rolldoor, knižnica, “periňáky”, pracovné stoly so zásuvkami i skrinky nad posteľami a predsa miestnosť pôsobí vzdušne a príjemne optimisticky.

Bytový dom bol nedávno zateplený, v dome boli vymenené kompletne všetky rozvody aj stúpačky, je tu nová strecha, vstupná brána i výťah až do pivničných priestorov. Veľkú pivnicu (4,47m2) majitelia nechali vymurovať, takže je dokonale zabezpečená, aby ste si tam mohli nechať naozaj čokoľvek, napr. svoje bicykle, na tie sú tam dokonca pripravené a ponechané závesné sytémy.

Rozmery miestností:

Vstupná hala……………………………………………… 3,06m2

Obývacia izba  s kuchyňou……..……………………29,1 m2

Spálňa ………………………………………………………….14,7 m2

Detská izba ………………………………………………….. 14,7  m2

Kúpeľňa a WC………………………………………………..5,2 m2

Chodba…………………………………………………………… 7,03 m2

Pivnica ……………………………………………………. 4,47m2

Mesačné režijné náklady na 4 osoby:
Správa + zálohové platby ……………………………161,- €
Elektrina ………………………………………………………41,- €

OBYTNÝ DOM
zateplený panelový dom s výťahom
kompletná rekonštrukcia – nový výťah, rozvody, stúpačky, nová strecha, nová vstupná brána
pekne upravený vstup do domu
parkovanie pred aj za bytovým domom
7 poschodí
prístup na čip
bezpečie a kľud

LOKALITA
Nehnuteľnosť sa nachádza vo fantastickej lokalite, s vynikajúcim dopravným spojením do centra mesta, v príjemnej časti Ružinova. V pešej dostupnosti je obľúbené oddychové miesto Bratislavčanov, Štrkovecké jazero, s vynikajúcou zmrzlinou a skvelým detským ihriskom. Neďaleko od bytového domu sú viaceré kvalitné materské aj základné školy, miestna občianska vybavenosť ako pošta, malý trh i potraviny. Obľúbené reštaurácie – Hostinec u Deda, MINT Ružinov, či vietnamské bistro SAPA sú naozaj na skok, takže na raňajky či na obed vonku zvládnete prísť za pár minút.

CENA vrátane provízie a realitného servisu

262 000,- €

Volajte Vašu realitnú špecialistku:

Ing. Mária Halászová  na 0905 838 910

alebo 

Ing. Jana Šimeková na 0911 701 500