PREDANÉ

Pozrite si aj prezentáciu s popisom zaujímavostí a špecifík danej nehnuteľnosti.

Twitter

By loading the tweet, you agree to Twitter's privacy policy.
Learn more

Load tweet

Exkluzívne na predaj slnečný a priestranný 3-izbový byt s dvomi veľkými loggiami v príjemnej časti na začiatku Petržalky, kúsok od konečnej električky. Ideálny pre mladú rodinu.

BYT
3 – izbový, celková plocha bytu: 73m2 + pivnica 3m2
Lachova ulica, mestská časť Petržalka (Bratislava V)
4 poschodie / 12
čiastočne zrekonštruovaný – plastové okná, laminátová podlaha, dlažba v kúpeľni, WC a na loggiách, vstupné bezpečnostné dvere, nové interiérové dvere, klimatizácia
nezariadený
pivnica 3m2 na 1.posch domu
orientácia:  južná a severná
Popis:
Tento príjemný 3-izbový byt (63m2 byt + loggie 2x5m2) sa nachádza na 4.podlaží zatepleného bytového domu s 3 výťahmi v tichej časti Petržalky, neďaleko Nám. Hraničiarov. Táto časť Petržalky má výbornú dostupnosť do centra mesta,  je hneď vedľa Chorvátskeho ramena Dunaja, ako stvorená na prechádzky ale aj cykloturistiku. Zároveň je ale stále blízko všetka základná občianska vybavenosť, materská aj základná škola a doprava do centra mesta je zabezpečená modernou električkou i autobusmi.

Byt majiteľ naposledy zrekonštruoval v roku 2019, kedy sa vymenili plávajúce podlahy a do bytu sa osadili nové interiérové dvere so zárubňami. V roku 2013 boli vymenené okná, zrekonštruovala sa kúpeľňa a kuchyňa, rok predtým sa vymenila väčšina elektrických rozvodov v byte. Byt je kompletne čerstvo vymaľovaný.


V predsieni, kuchyni aj izbách je kvalitná laminátová podlaha, na loggiách, kúpeľni a WC je dlažba.

Do bytu sa vstupuje bezpečnostnými dverami ADLO. Predsieň  (10,2m2) je priestranná a presvetlená z oboch strán, a dostatočne veľká, aby sa po dozariadení stala príjemnou vstupnou bránou do bytu. Je tu priestor na osadenie vstavanej skrine vo výklenku, ako aj vešiakový systém či menšie sedenie a botník.

Predsieň je tu naozaj centrom bytu, z nej sa vstupuje do všetkých miestností okrem spálne. Po ľavej strane je menšia detská izba (8,4m2) s výhľadom na Chorvátske rameno Dunaja. Nasleduje kuchyňa (8,4m2), ktorá je síce staršia, ale stále funkčná, stačí ju doplniť spotrebičmi a používať. Alebo si vymeníte dvierka za modernejšie, či odstránite úplne odstránite skrinky a kuchyňu si vymyslíte presne podľa svojich predstáv. Veľké okno opäť poskytuje pohľad na okolie plné zelene v blízkosti Dunajského ramena a konečnú zastávku električiek.

Samostatné WC (1,2m2) bolo vymurované a vymenené za moderný Geberit. Rozvody vody, kanalizácie aj elektriny v kúpeľni, WC aj kuchyni sú vymenené, rovnako sú už modernizované aj stúpacie rozvody bytového domu. V kúpeľni je príprava na práčku a priestor na potrebné úložné priestory.

Obývacia izba (16,7m2) ako aj veľká spálňa (15,5m2) sú obe orientované do tichého vnútrobloku s výhľadom na okolitú zeleň a školský dvor. Obidve miestnosti majú praktický štvorcový pôdorys, sú presvetlené veľkými oknami po celej stene a z každej je výstup na samostatnú loggiu. 

To, čo robí z tohto bytu jednu z tých najlepších ponúk medzi trojizbovými bytmi v Petržalke sú celkom určite práve tieto 2 loggie, ktorá sa tiahnu po celej šírke bytu a majú spolu 10m2. Veľkosť loggií dáva priestor na ich využitie počas krásnych dní na oddych, hru pre deti, ale aj stolovanie. A ako hovorí majiteľ,  večer je tu tak ticho, že počuť cvrčkov cvrlikať. Zároveň sú obe loggie kompletne zasklené, čo umožňuje lepšiu izoláciu v byte, a pre maximálnu pohodu je v byte nainštalovaná aj vysokovýkonná klimatizácia, ktorou sa vychladí celý byt.

Byt sa predáva nezariadený.

K bytu prislúcha pivničná kobka o rozmere 3m2 na 1.poschodí bytového domu.

Bytový dom je panelový, bol kompletne zateplený vrátane loggií, vymenená je aj krytina strechy i stupačky a v dome sú nové vchodové brány s prístupom na čip. Výťahy boli kompletne zrekonštruované vrátane výmeny motorov.

Mesačné režijné náklady na 4 osoby:
Správa + zálohové platby ……………………160…………,- €
Elektrina …………………………………………………25…………..,- €

Rozmery miestností

Obývacia izba………………..16,7m2

Spálňa…………………………15,5m2

Detská izba…………………..8,4m2

Kuchyňa………………………..8,4m2

Kúpeľňa…………………………3m2

WC…………………………………1,2m2

Predsieň…………………………10,2m2

Pivnica……………………………3m2

OBYTNÝ DOM

zateplený panelový bytový dom 
12 poschodí
nové vstupné brány, nové výťahy
prístup na čip
bezpečie a kľud
bezproblémové parkovanie pre obyvateľov domu pred aj za bytovým domom, veľké parkovisko hneď vedľa domu pre rezidentov Petržalky

LOKALITA
Výborná časť Petržalky, s príjemným prostredím neďaleko Chorvátskeho ramena Dunaja, ideálnym na športové aktivity – je tu bežecká a cyklistická trať, na dunajskú hrádzu je to na bicykli 5 minút. Neďaleko je obľúbený Starohájsky lesopark i dostihová dráha. Je to perfektné miesto pre mladú rodinu – je tu škola, 2 materské škôlky priamo pod domom ako aj 3 detské ihriská v tesnej blízkosti domu. Výhodou je aj výborná občianska vybavenosť kúsok od domu – predajne BILLA i TESCO Expres, trh so sezónnou zeleninou, pošta aj lekáreň sú všetky v pešej dostupnosti. Zároveň sú tu skvelé lokálne podniky ako kvalitné mäsiarstvo, lahôdky či pizzeria priamo na terase bytového domu.
Veľkým benefitom je celkom určite skvelá dopravná dostupnosť, zastávka autobusov a modernej električky, ktorými sa dostanete do centra mesta za ani nie 5 minút, je do 3 minút od domu.

CENA vrátane provízie a realitného servisu

184 000,- € 

Volajte Vašu realitnú špecialistku:

Ing. Mária Halászová  na 0905 838 910

alebo 

Ing. Jana Šimeková na 0911 701 500