Pozrite si aj prezentáciu s popisom zaujímavostí a špecifík danej nehnuteľnosti.

Twitter

By loading the tweet, you agree to Twitter's privacy policy.
Learn more

Load tweet

Ponúkame exkluzívne na predaj  3-izbový byt + garsónka v unikátnom bytovom dome na Legionárskej ulici na 1./6.p, v širšom centre Bratislavy. Byt je funkčne rozdelený na 2 samostatné bytové jednotky, 3-izbový byt (60m2) a garsónka (18,5m2). Je preto veľmi vhodný ako investícia na ďalší prenájom, príp. pre niekoho, kto potrebuje spojiť bývanie s prácou, či ako dvojgeneračné bývanie. Možností využitia je naozaj veľa.

CELKOVÁ PLOCHA: 86,94m2, z toho byty 78,46m2, pivnica 8,48m2

BYT
3 – izbový, celková plocha bytu: 60 m2
mestská časť Nové Mesto (Bratislava III)
1. poschodie / 6
čiastočne zrekonštruovaný – plastové okná,
vynikajúca dopravná dostupnosť
orientácia: J-S

GARSÓNKA
plocha 15m2 + kúpeľňa 3,7m2
nové plastové okná, na mieru vyrobená knižnica, nová kuchynská linka
rolldoor

Popis:
Byt sa nachádza na Legionárskej ulici, v krásnom takmer storočnom kompletne zrekonštruovanom tehlovom dome z obdobia rondokubizmu. Lokalita na hranici Starého a Nového Mesta ponúka skvelú dostupnosť do centra mesta, perfektné spojenie MHD všetkými smermi, ale aj jednoduchý prístup do bratislavskej prírody, na Kolibu.

Predávaná nehnuteľnosť vznikla prestavbou veľkého 3-izbového bytu na 2 bytové jednotky pred cca 10 rokmi. Dom sa zrekonštruoval v roku 2019 a v súčasnej dobe sa ešte kompletizuje oprava pivníc a suterénnych priestorov. K bytu prislúcha pivnica o rozlohe 8,48m2.

Byty majú spoločnú vstupnú chodbičku s botníkmi (1,86m2), z ktorej vedú dvere do každého z nich. Garsónka (15m2) je orientovaná do tichého dvora, je tu na mieru vyrobená veľká knižnica, priestranný rolldor a nová kuchynská linka. Kúpeľňa (3,7m2) bola rekonštruovaná pred 10 rokmi a je tu plynový kotol na vykurovanie.

3 izbový byt sa otvára cez krátku chodbičku do priestranného obývacieho priestoru spojeného s kuchyňou (24m2). Malá loggia je otočená do vnútrobloku. Kúpeľňa (3,1m2) so sprchovacím kútom pri vstupe do bytu je spojená s WC. Byt má dve spálne, menšia (10,4m2) sa pozerá na vnútroblok, väčšia (20,4m2) je otočená do ulice. V izbách sú pôvodné drevené parkety, okná sú nové plastové a veľmi dobre celý byt odhlučňujú.

Byt a garsónka sa predávajú aj so zariadením.

Veľkým benefitom je pekný vnútroblok, do ktorého majú prístup len obyvatelia týchto domov. Je tam naozaj veľkorysý priestor pre deti na preliezkach, hojdačkách či trampolíne, ale aj lavičky na posedenie v tieni stromov pre staršiu generáciu. Autá vo vnútrobloku neparkujú.

Rozmery miestností:

Vstupná chodba ………….…………………………………1,86 m2

Garsónka ………….…………………………………………..……15 m2

Kúpeľňa v garsónke ………….………………….……….…3,7 m2

Kúpeľňa v 3.izb. byte ………….……………………………3,1 m2

Obývacia izba s kuchyňou …….…………………………..24 m2

Spálňa malá …………………………………………………..10,4 m2

Spálňa veľká ………….……………………………….………20,4 m2

Mesačné režijné náklady na 4 osoby:
Správa + zálohové platby ……..…120,- €
Elektrina ……………………………………50,- €
Plyn…………………………………………………..70,-€

OBYTNÝ DOM
kompletne zrekonštruovaný tehlový bytový dom bez výťahu
obytný vnútroblok so zeleňou, detským ihriskom a lavičkami
6 poschodí
prístup na čip z oboch strán
bezpečie a kľud neďaleko centra mesta

LOKALITA
Legionárska ulica je presne na rozhraní Starého a Nového Mesta.

V tesnej blízkosti domu je jeden z hlavných dopravných uzlov Bratislavy – Račianske mýto, a preto je z tohto miesta naozaj skvelá dostupnosť či už do centra mesta, ale aj do všetkých ostatných mestských častí. 

Nehnuteľnosť sa síce nachádza na frekventovanej ulici, ale všetky okná, až na jedno, sú orientované do vnútrobloku a celý byt je až prekvapivo tichý. Okno orientované na ulicu je vo výške cca 2,1m nad úrovňou chodníka. Orientácia okien zabezpečuje príjemný chládok počas väčšej časti dňa, avšak neuberá bytu na svetelnosti. 

Nehnuteľnosť má v pešej dostupnosti všetky základné služby ako sú potraviny, banka, lekáreň, lekár, pošta a široký výber predškolských a školských zariadení.

CENA vrátane provízie a realitného servisu je 239 000,- €