Twitter

By loading the tweet, you agree to Twitter's privacy policy.
Learn more

Load tweet

 

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ slnečný 4-izbový byt v na ideálnom 2.poschodí v tehlovom bytovom dome v príjemnej časti Starého Mesta, na Krížnej ulici. S jednoduchým parkovaním v uzavretom vnútrobloku, pivnicou a 2 loggiami, na skok do prírody aj do centra mesta. Je to ideálny byt pre rodinu, ktorá hľadá bývanie so skvelou dispozíciou v tejto lokalite.

BYT
4 – izbový, celková plocha bytu: 86,36m2 + loggia 1,28m2 + loggia 4,84m2 + pivnica 5,13m2
Krížna ulica, mestská časť Staré Mesto (Bratislava I)
2. poschodie / 6 
kompletne zrekonštruovaný – plastové okná s int. žalúziami, drevené dubové parkety vo všetkých izbách, moderná kúpeľňa, kompletná výmena elektrických rozvodov,
zariadený poväčšinou vstavaným nábytkom na mieru
2x loggia, jedna menšia  (1,28m2) z kuchyne na Krížnu ul., druhá väčšia (4,84m2) do vnútrobloku
orientácia: kuchyňa, detské izby  a malá loggia na severozápad a obývačka, spálňa  a veľká loggia na juhovýchod

POPIS
Výborne dispozične riešený 4-izbový byt (86,36 m2 + 2 loggie 1,28m2 a 4,84m2) sa nachádza na 2.poschodí v staromestskom tehlovom bytovom dome z 50tych rokov na Krížnej ulici s vlastným vnútroblokom plným stromov, vyvýšených záhonov i lavičiek, ktorý obyvateľom domu ponúka príjemný priestor na posedenie, hru s deťmi, ale i na parkovanie. Obytný dom je v udržiavanom stave a v blízkej dobe sa plánuje jeho obnova, v r. 2020 prebehla výmena výťahu. Bytový dom má vlastnú kotolňu.

Byt je veľmi moderne riešený, má množstvo úložných vstavaných priestorov, 2 loggie, špajzu s vetraním a murovanú pivnicu o veľkosti 5,13m2 v suteréne bytového domu. Kompletná rekonštrukcia bytu prebehla pred cca 10 rokmi, kedy sa vymenili elektrické rozvody, otvoril sa vstupný priestor a odstránili sa priečky medzi predsieňou a obývačkou a v spoločnom otvorenom priestore sa spravili sadrokartónové podhľady s bodovým osvetlením. Zároveň kúpeľňa a WC dostali nové obklady, dlažbu i zariadenie. Neskôr sa v celom byte položili drevené dubové parkety a vymenila sa kuchynská linka.

Celý byt je riešený otvoreným denným priestorom, preto po vstupe cez bezpečnostné dvere sa ocitnete priamo v centre diania. Obývacia izba  (25,37m2), kuchyňa (10,03m2), predsieň (5,39m2) a hala (4,30m2) sú celé prepojené a vďaka tomu je byt presvetlený z oboch strán a pôsobí príjemne vzdušným a priestranným dojmom. Vstavanú skriňu v bielej farbe si takmer ani nevšimnete, ale plní plnohodnotnú funkciu vstupného šatníka. Po ľavej strane, otočená smerom na Krížnu ulicu, je moderná kuchyňa so samostanou vetrateľnou špajzou a menšou loggiou. Biela kuchynská linka so zaujímavým tmavozeleným mozaikovým obkladom ako zástenou je prakticky vyriešená dvoma paralelnými časťami, takže sa pri varení príliš nenabeháte. 

Jedálenský stôl s osvetlením otvára obývaciu zónu bytu. Veľká na mieru vyrobená knižnica a priestor na TV je pripravená pre všetkých milovníkov kníh. Protiľahlá stena ostala v pôvodnom tehlovom vzhľade, zjemnenom bielym náterom. Štedrý priestor necháva dostatok miesta či už na veľkú sedačku, prípadne populárne chaise lounge alebo kreslo na čítanie.

Pri vstupných dverách sa nachádza samostatné WC.

Súkromná časť bytu je oddelená malou chodbičkou – halou, z ktorej sa vchádza do všetkých spální i kúpeľne.

Najmenšia izba (5,85m2) je zariadená ako milá detská izba, kde nechýba posteľ, úložné poličky na knihy a menšia komoda.

Väčšia detská izba (12,22m2) je ideálna pre dieťa či mladého študenta, je zariadená v príjemných hravých odtieňoch zelenej, modrej a oranžovej s veľkou vstavanou skriňou, poličkovou zostavou a posteľou s úložným priestorom.

Kúpeľňa (3,82m2) má vďaka sklobetónovým tvárniciam pri strope prísun denného svetla a celoplošná mozaika na stenách sa nesie v odtieňoch hnedej a béžovej farby. Rohová vaňa, veľké umývadlo, úložný priestor vo výklenkoch i nad dverami a práčka poskytujú všetko, čo v kúpeľni potrebujete.

Útulná a priestranná spálňa (16,72m2) má celú jednu stenu vybavenú rolldoorom, je presvetlená veľkým oknom a balkónovými dverami a  orientovaná do tichého vnútrobloku. Posteľ s matracmi a lampami ostáva súčasťou vybavenia bytu. 

Veľká loggia (4,84m2) je slnečná celé dopoludnie a keďže je otočená do vnútrobloku, poskytuje dokonalé ticho na relax a oddych.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná homestaging oddelením našej spoločnosti.

Rozmery miestností:

Predsieň ………….…………………………………………………..5,39m2

Hala…………………………………………………………………………………4,30m2

Spálňa ……………………..…….…………………………….……….. 16,72m2

Spálňa………………….………………………………………………….12,22m2

Detská izba…………………………………………………………5,85m2

Obývacia izba.…….…………………………………………………25,37m2

Kuchyňa…………………..…….………………………..…………….. 10,03m2

Špajza……………………….…….………………………..…………….. 1,53m2

WC…………………-………..…….………………………..…………….. 1,30m2

Kúpeľňa…………….…………………………………….…………..3,82m2

Pivnica…………………………….………………………………………. 5,13m2

Loggia………………………………………………………………..1,28m2

Loggia……………………………………………………………………………..4,84m2

Mesačné režijné náklady na 2 osoby:
Správa + zálohové platby + plyn + elektrina……………………250…………,- €

OBYTNÝ DOM
tehlový 6 poschodový bytový dom
len 2 byty na poschodí
vnútroblok domu len pre obyvateľov
nový výťah
vlastná kotolňa
vynikajúca pešia aj dopravná dostupnosť
bezproblémové parkovanie vo vnútrobloku

LOKALITA
Krížnu ulicu netreba veľmi predstavovať, je to miesto, kde to žije. Vďaka kaviarňam, reštauráciam a obchodom sa tu odohráva príjemný mestský život, kde sa susedia medzi sebou ešte poznajú a zdravia.

Do centra Starého Mesta je to peši ani nie 10 minút, rovnako ako do najbližšieho mestského parku – Medickej záhrady, ktorá dáva priestor na prechádzky, destké hry i relax priamo v centre mesta.

V pešej dostupnosti sú aj výborné bratislavské školy – ZŠ a Gymnázium Vazovova, viaceré súkromné škôlky a detské ihriská a parky. Priamo pri dome je park na Nám. M. Benku na krátku prechádzku či vyvenčenie psíka.

Nákupy môžete vybaviť v malých príjemných obchodíkoch v okolí, alebo v neďalekom OC Centrál.

Dostupnosť je vynikajúca, či už autom, alebo električkou, či trolejbusmi na všetky smery.

CENA vrátane provízie a realitného servisu

395 000,- €

Volajte Vašu realitnú špecialistku:
Ing. Mária Halászová  na 0905 838 910
alebo
Ing. Jana Šimeková na 0911 701 500