Pozrite si aj prezentáciu s popisom zaujímavostí a špecifík danej nehnuteľnosti.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Twitter

By loading the tweet, you agree to Twitter's privacy policy.
Learn more

Load tweet

Lemonpie ponúka exkluzívne na predaj novostavbu moderného rodinného domu v Miloslavove, na tichej Fialkovej ulici, s pekným pozemkom a 3 parkovacími miestami.

RODINNÝ DOM
zastavaná plocha: 68m2
celková úžitková plocha:  101m2
1.NP    51,5m2
2.NP    49,5m2
pozemok o veľkosti 350m2
ul. Fialková, tichá slepá ulica
novostavba z r. 2023
holodom vo vyššom štandarde – hliníkové okná, tepelné čerpadlo vzduch/voda, podlahové kúrenie
predpríprava na klimatizáciu, na krb, aj na exteriérové žalúzie, alarm aj kamery
inžinierske siete – voda, kanalizácia, elektrina
orientácia: východ – okná na ulicu, západ – okná do záhrady

Popis:
Tento 4izbový rodinný dom je skvelou voľbou pre mladú rodinu, ktorá hľadá moderné a pohodlné bývanie s výbornou dostupnosťou do Bratislavy. Dom má dve podlažia, ktoré ponúkajú veľkorysý priestor pre celú rodinu; terasu, veľkú záhradu, a až 3 parkovacie miesta priamo pred domom.

Spodné podlažie s úžitkovou plochou 51,5m2 je charakteristické praktickou otvorenou dispozíciou. Vstup do domu je krytý malou strieškou, vstupné dvere sú presklené s mliečnym sklom. Ocitneme sa v predsieni (6,8m2), ktorá má praktický obdĺžnikový pôdorys a poskytuje priestor na zariadenie priestrannou šatníkovou skriňou s veľkým úložným priestorom na odevy aj topánky, ako aj sedením a vešiakmi na kabáty a bundy.

Po ľavej strane je veľká spodná kúpeľňa (7,7m2), kde sa nachádza tepelné čerpadlo vzduch/voda zabezpečujúce účinné vykurovanie celého domu. To sa dá schovať do skrinky a vôbec nebude rušiť dojem z tohto elegantného priestoru. Kúpeľňa je vybavená aj sprchovým kútom, WC Geberit a umývadlom so skrinkou. Praktické okno vyrieši vetranie a prísun denného svetla, a tým, že je vo výške, budete tu mať vždy dostatok súkromia.

Spoločný priestor obývacej izby, kuchyne a schodiska má 32,3m2 a poskytuje dostatok miesta na spoločné chvíle pre celú rodinu. Pod schodami si môžete dať vyrobiť dodatočný úložný priestor spojený s knižnicou, kde viete ukryť všetko, čo nepotrebuje byť na očiach a je v každej rodine taký potrebný.

Oproti schodisku je priestor na kuchynskú linku s usporiadaním do písmena L, s výhľadom do bočnej časti záhrady. Veľké okno zabezpečí v kuchyni prísun denného svetla. Elegantný okrúhly alebo štvorcový jedálenský stôl je v centre diania a pokiaľ zvolíte rozťahovací, viete tu pohostiť naozaj veľkú rodinu a priateľov. Podomietková príprava na závesný TV je už hotová, vy si teda len vyberiete tú správnu veľkosť a typ. V rohu pri výstupe na terasu je predpríprava aj na krb, takže v zime si tu viete vytvoriť čarovnú atmosféru. Z veľkej sedacej súpravy oproti budete mať výhľad do záhrady i na TV.

Minimalistické rámy hliníkových profilov vedúcich na terasu sa skvele hodia do moderného interiéru, nenarúšajú výhľad a neuberajú na svetelnosti. Terasa je predpripravená betónovou doskou a je už len na vás či zvolíte ako vrchnú vrstvu drevo alebo na údržbu jednoduchší plast. Terasa ako aj celá záhrada sú orientované na západ, a teda za slnečných dní budú vždy zaliate slnkom. Je to priestor, ktorý len čaká na to, aby si tu majiteľ pridal slnečné lehátka, gril či detský bazén a užíval si pohody. Pre zachovanie čo najväčšej miery súkromia je v časti terasy postavený betónový plot, ktorý ďalej pokračuje pletivom. 

Schodiskom sa dostaneme na poschodie, kde je situovaná celá nočná časť domu (49,5m2). Najväčšia spálňa ma naozaj veľkorysú výmeru až 17,1 m2 a môže teda slúžiť podľa potrieb rodiny, či už ako rodičovská spálňa aj s pracovným kútikom alebo veľká detská izba pre viac detí. Je orientovaná do tichej záhrady na západnú stranu s dostatkom slnka a svetla. 

Menšie spálne sú dve. Stredná izba (9,7m2) má praktický štvorcový pôdorys, veľké okno a môže z nej byť skvelá študentská izba alebo dokonalý homeoffice. Tretia spálňa je orientovaná na ulicu (12,4m2) a pohodlne sa do nej zmestí posteľ, pracovný stôl i skriňa. Bude ideálna ako detská izba alebo spálňa pre rodičov. Na poschodí je aj horná kúpeľňa s WC (5,9m2) s veľkým oknom na ulicu. Má obdĺžnikový tvar a pod oknom je ideálne miesto na veľkú vaňu alebo priestranný sprchový kút, viete sem umiestniť veľké umývadlo, alebo aj dve a WC Geberit.

ZÁHRADA
Celý pozemok s rozlohou 350m2 poskytuje dostatok priestoru na vytvorenie oázy pokoja a zábavy pre celú rodinu. Záhrada je ako stvorená pre rodinné aktivity a vzhľadom na jej tvar do písmena L, si tu viete vytvoriť viaceré relaxačné zóny, kde si môžete vychutnať slnečné dni alebo príjemné večery pri grilovaní s rodinou a priateľmi. Pre milovníkov záhradkárčenia je tu možnosť pestovať okrasné aj úžitkové rastliny a určite odporúčame osadenie zavlažovacieho systému, čo uľahčí údržbu zelene a zabezpečí optimálnu starostlivosť o rastliny. Pre rodiny s deťmi je záhrada ideálnym miestom na vytvorenie malého ihriska, kde sa deti môžu hrať a rozvíjať svoje schopnosti. A ak sa rozhodnete postaviť si tu bazén, pridáte záhrade ďalší rozmer a môžete si vychutnávať osvieženie počas teplých letných dní. 

Kúrenie v celom dome je podlahové s individuálne nastaviteľnými teplotami v každej miestnosti. Pre maximum pohodlia aj v lete je už hotová predpríprava na klimatizáciu. Zároveň je tu urobená predpríprava na exteriérové žalúzie, alarm aj kamery.

Rozmery miestností:

Prízemie:

Vstupná chodba……………………………………………6,8m2

Spodná kúpeľňa s WC ………………….…….………….7,7m2

Obývacia izba ………..…….…………………………….…22,3m2

Kuchyňa  ………….…………………………………….…7,4m2

Schodisko……………….….…………………………….. 2,6m2

Poschodie:

Schodisko…………………………….…………………..4,4m2

Kúpeľňa s WC…….. .……………………………………5,9m2

Izba…………………………………………..……..…….12,4m2

Izba……….….………………………………….…..….. 9,7m2

Izba………… ………….……………………….…………17,1m2

LOKALITA

Bývanie v Miloslavove predstavuje ideálnu kombináciu komfortu a pohody pre každodenný život. Výhody tejto lokality siahajú od vynikajúcej dopravnej dostupnosti až po bohaté možnosti trávenia voľného času.

Blízkosť diaľnice D4R7 a priame vlakové spojenie do Bratislavy, ktoré trvá len 25 minút, robí denné dochádzanie do práce pohodlným a bezproblémovým. 

Pre rodiny s deťmi je Miloslavov ideálnym miestom, keďže ponúka základnú i materskú školu priamo v obci. Kompletná občianska vybavenosť, vrátane knižnice, pošty, lekárov a obchodného centra zabezpečuje, aby obyvatelia mali všetko potrebné na dosah ruky.

Miloslavov je tiež rajom pre milovníkov aktívneho oddychu. S prístupom k cyklotrasám v Dunajskej Lužnej a EuroVelo 6 majú obyvatelia možnosť objavovať krásy okolitej prírody. Štrkopieskové jazerá v okolí poskytujú príležitosti na rôzne športové aktivity, rybolov a relaxáciu počas slnečných letných dní. Pre nadšencov jazdy na koni je v obci dostupný obľúbený jazdecký areál, kde si môžu naplno užívať svoju vášeň.

Miloslavov je aj komunitou mladých rodín, ktorú spája potreba mať zabezpečený moderný komfort so zachovaním pokojného a zároveň aktívneho spôsobu života. Obyvatelia si tu môžu užívať príjemné vidiecke prostredie v blízkosti prírody, no zároveň majú jednoduchý prístup k výhodám mesta.

Nehnuteľnosť bola stylovaná a nafotená homestaging oddelením našej realitnej kancelárie a fotografie i text inzerátu sú majetkom spoločnosti.

V prípade väčšieho počtu záujemcov si majiteľ vyhradzuje právo uprednostniť najvýhodnejšiu ponuku.

 

CENA vrátane provízie a realitného servisu

239 000,- €

Volajte Vašu realitnú špecialistku:

Ing. Mária Halászová  na 0905 838 910

alebo 

Ing. Jana Šimeková na 0911 701 500

Kontaktný formulár