Na predaj krásny svetlý 2-izbový byt na Komárnickej ulici s pivnicou v zateplenom panelovom bytovom dome na prízemí/9 poschodí, v najobľúbenejšej časti Bratislavy – Ružinove, s bezproblémovým parkovaním, vynikajúcou dopravnou dostupnosťou a občianskou vybavenosťou.

NAŠE ODPORÚČANIE:

Byt je vhodný pre mladý pár s dieťatkom, keďže do domu i bytu je bezbariérový prístup, veľkou výhodou je priestranná spálňa až vyše 16m2, kde sa pohodlne všetci zmestíte. Je tu bezproblémové parkovanie, ale aj výborná dostupnosť MHD s modernou nízkopodlažnou električkou až do centra mesta. Tesco Express je 2 minúty od domu a nemocnicu aj s poliklinikou a pohotovostnou lekárňou máte cez cestu. Štrkovecké jazero je ako stvorené na prechádzky s kočíkom a dostanete sa tam ani nie za 5 minút.

BYT

2-izbový, výmera 52,62m2 + pivnica 1,51m2

Komárnická ulica, Bratislava – Ružinov

zvýšené prízemie z 9 poschodí, výška okna je cca 1,6m od zeme, pod oknami nie je cesta ani chodník, len veľká trávnatá plocha

Kompletne zrekonštruovaný (kúpeľňa + WC, kuchynská linka, interiérové dvere)

Čiastočne zariadený (skriňa v predsieni aj spálni, kuchynská linka so spotrebičmi – chladnička, plynový šporák, mikrovlnná rúra, práčka, jedálenský stôl so stoličkami, sedačka, stolík pod TV, konferenčný stolík, posteľ s nočnými stolíkmi)

Laminátové parkety

Výhľad na zeleň – byt je orientovaný do parku medzi domami

Orientácia – východ

 

Priestranný 2-izbový byt (54,13 m2) nachádzajúci sa v širšom centre Bratislavy na Komárnickej ulici, neďaleko Štrkoveckého jazera, prešiel čiastočnou rekonštrukciou pred pár rokmi, kedy sa rekonštruovalo jadro, kúpeľňa, vymenila sa kuchynská linka.
V lete 2018 sa realizovali v celom byte nové stierky a maľovka, prerábalo sa WC, ktoré je vybavené Geberitom, novou dlažbou a novou sadrokartónovou zástenou, v celom byte sa natierali radiátory, stúpačky a zárubne a byt sa doplnil novými interiérovými dverami vrátane kľučiek. Byt je vybavený aj novými bezpečnostnými dverami.
V predsieni, v oboch izbách aj v kuchyni je plávajúca podlaha, v kúpeľni a WC je nová dlažba.

BYTOVÝ DOM A OKOLIE

Zateplený panelový bytový dom

8 poschodí

1 výťah

Nové vstupné dvere, schránky

Vlastný kotol pre 2 vchody

Veľmi tichá lokalita

Jednoduché parkovanie priamo pred domom a na ulici

 

Nehnuteľnosť má rovno pod oknami kľudnú rozsiahlu zatrávnenú plochu, doplnenú mnohoročnými listnatými drevinami, ktoré v byte zabezpečujú príjemný chládok, avšak neuberajú bytu na svetelnosti. Priamo na ulici je TESCO Express a lekáreň, oproti domu je Ružinovská poliklinika s pohotovostnou lekárňou a Nemocnica Ružinov. Kúsok od bytového domu sa nachádza Štrkovecké jazero, ktoré má mnoho spôsobov vyžitia pre dospelých, deti, športovo zameraných či je ideálne na kľudné prechádzky, ale aj veľký park A. Hlinku, ktorý je často miestom Ružinovských komunitných či detských aktivít.

Veľkým benefitom je dopravná dostupnosť, zástavka električiek a autobusov je do 2 minút od domu, rovnako aj stanovisko Slovnaftbajkov.