EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 2-izbový byt s balkónom a pivnicou v zateplenom panelovom bytovom dome na 1./8. poschodí, na Mikovíniho ulici v širšom centre Bratislavy a zároveň v tesnej blízkosti prírody, s bezproblémovým parkovaním, vynikajúcou dopravnou dostupnosťou a občianskou vybavenosťou. Ideálny byt pre pár alebo mladú rodinu s dieťaťom, vhodný ihneď k nasťahovaniu.

Priestranný 2-izbový byt (45,5m2) nachádzajúci sa v širšom centre Bratislavy na Mikovíniho ulici, neďaleko parku na Račianskom mýte, prešiel pred niekoľkými rokmi čiastočnou rekonštrukciou, kedy sa rekonštruovalo jadro, kúpeľňa a WC, interiérové dvere, vymenila sa kuchynská linka a do chodby sa inštalovala veľká vstavaná skriňa. V chodbe a oboch izbách sú klasické stromčekové drevené parkety, ktoré sa dajú krásne zrenovovať, v kúpeľni, WC a kuchyni je dlažba.

Pri vstupe do bytu je závesný šatníkový systém a trojdielna vstavaná „rolldoor“ skriňa. Oproti vstupným dverám je menšia spálňa (7,14m2), následne sa chodbou (6,1m2) dostaneme k WC a kúpeľni so sprchovacím kútom (3,5m2), ktorá je prechodná do samostatnej kuchyne (7,23m2) a chodba ústi do veľkej obývačky (20,47m2), ktorá má tiež prechod do kuchyne. Kúpeľňu je preto podľa potreby možné uzatvoriť. Na balkón (1,3m2)sa dostanete z kuchyne.

Veľkým benefitom je dopravná dostupnosť, zástavka električiek, autobusov a trolejbusov Račianske mýto je cca 5minút peši. Nehnuteľnosť sa nachádza hneď nad parkom s detským ihriskom, na ulici je materská škôlka a Hotelová Akadémia Mikovíniho 1. Kúsok nad bytovým domom sú už bratislavské vinohrady, ideálne na prechádzky, beh či cykloturistiku až smerom na Kolibu. V pešej dostupnosti sú všetky základné služby ako potraviny, pošta, banka, pohotovostná lekáreň.

Cena komplet vrátane našich realitných služieb 114 990€.