Pozrite si aj prezentáciu s popisom zaujímavostí a špecifík danej nehnuteľnosti.

Twitter

By loading the tweet, you agree to Twitter's privacy policy.
Learn more

Load tweet

Exkluzívne na predaj priestranný 2-izbový byt v kľudnej časti Krasňan, na ulici J. Hagaru v blízkosti lesa. Ideálny pre mladého človeka či mladú rodinku.

BYT

2 – izbový, celková plocha bytu: 61,7m2 + pivnica 2m2
ulica J. Hagaru, mestská časť Rača – Krasňany (Bratislava III)
2 n.p./7
čiastočná staršia rekonštrukcia – plastové okná, časť kuchynskej linky, kúpeľňa a WC
kompletne zariadený – staršia vstavaná skriňa, vešiak a botník v predsieni, skrine, kreslo a manželská posteľ v obývačke/spálni, knižnica a komody v druhej spálni, kompletne vybavená kuchyňa, závesy, svietidlá
murovaná pivnica 2m2 v suteréne domu
orientácia: obývačka a spálňa na severozápad a kuchyňa a balkón na juhovýchod

Popis:
Rozlohou veľkorysý 2-izbový byt (61,7m2) nachádzajúci sa na 1.poschodí (pod bytom je ešte byt na prízemí) v tehlovom bytovom dome je ideálny pre mladý pár či rodinu, ktorá je rada blízko prírody, ale zároveň chce mať všetky vymoženosti mesta v pešej dostupnosti. Krasňany sú obľúbenou mestskou časťou Bratislavy, ktorá presne toto poskytuje.
Byt bol dávnejšie rekonštruovaný, majiteľ vymenil okná za plastové a zároveň sa obnovila kúpeľňa a WC. V minulom roku sa čiastočne vymenila kuchynská linka. Byt je možné ihneď obývať, alebo si ho môže nový majiteľ kompletne upraviť podľa svojich predstáv.

V predsieni a v špajzi je na podlahe liate brúsené leštené terazzo momentálne prekryté kobercom, v kuchyni nové PVC, v kúpeľni a WC keramická dlažba a v izbách je klasická drevená buková podlaha, ktorá bola väčšinu času prikrytá kobercami, a je možné ju zrepasovať.

Po vstupe do bytu v priestrannej predsieni/chodbe (10,8m2) sa nachádza veľká vstavaná skriňa aj s vešiakovým systémom, odkladacím priestorom na topánky a zrkadlom.

Z chodby sa vstupuje do 2 nepriechodných izieb –  spálňa/obývačka (19,3m2) a menšia izba (13,8m2). Obývacia izba má skvelý obdĺžnikový pôdorys, veľké okno s výhľadom na zeleň za domom a na druhú stranu orientovaný východ na balkón. Je aktuálne zariadená ako spálňa. Poskytuje však dostatok priestoru na sedačku, ale aj kútik na čítanie či prácu.

Druhá izba (13,8m2) má štvorcový pôdorys a bude ideálna ako spálňa, keďže je celá orientovaná na severozápad do tichej zelene za domom.

Samostatná kuchyňa (9,8m2) dnes už síce nebýva zvykom, ale pre mnohých ľudí je to stále veľká výhoda. Kuchyňa má výstup na balkón a vedľa nej je veľmi praktická špajza/komora o veľkosti 1,5m2. Kuchynská linka bola čiastočne vymenená za novú jednoduchú bielu, ktorú je možné ľahko doriešiť podľa svojho vkusu a preferencií.

Kúpeľňa je oddelená od WC, ktoré je už vybavené moderným Geberit systémom splachovania. Sanita a obklady sú staršie, ale stále vo veľmi dobrom stave.
 

Rozmery miestností:

Vstupná hala a chodba…………………………………………..10,8m2

Obývacia izba/Spálňa ………..…………….……………………. 19,3m2

Spálňa………………….…………………………………………………13,8m2

Kuchyňa……….. ………..……………………………………….………9,8m2

Špajza…………………………………………………………………………1,5m2

Kúpeľňa ……………………………………….…………………….2,8m2

WC…………………………………………………………………………….1,0m2

Balkón………………………………………………………………………..2,7m2

Pivnica………………………………………………………..………..…..2,0m2

 
Mesačné režijné náklady na 2 osoby:
Správa + zálohové platby ………………………..………171,- €
Elektrina ……………………………………………….………25,- €
Plyn……………………………………………………………………..4,-€

OBYTNÝ DOM
tehlový bytový dom
4 byty na poschodí
pred domom aj za domom zeleň
kompletná obnova bytového domu v r.2012 (zateplenie, nové rozvody, nová elektrina, nová strecha, nová vstupná brána)
7 poschodí
prístup na čip
bezpečie a kľud
vynikajúca dopravná dostupnosť (električka č.3, rýchla bus linka č.75)
bezproblémové parkovanie pre obyvateľov domu pred bytovým domom
detské ihrisko

LOKALITA
Skvelá tichá časť Krasňan, priamo pod lesom, kam sa dostanete pešo do 10 minút a na bicykli ešte rýchlejšie. Je tu kompletná občianska vybavenosť, od vynikajúcej zmrzlinárne kúsok od domu, cez pizzerie a kaviarne, až po poštu, lekárne a veľké samoobsluhy LIDL a Terno.

Mladé rodiny tu nájdu veľkú podporu v komunitnom rodinnom centre Ráčik, ktoré organizuje množstvo kurzov pre deti aj dospelých, divadielka, SWAPy aj dielničky. Všetkých určite poteší aj neďaleké Letné kúpalisko Krasňany, ktoré má  príjemnú lokálnu atmosféru. Priamo na vedľajšej ulici je výborná ZŠ s MŠ a Gymnázium Hubeného.

Veľkým benefitom je dopravná dostupnosť, zástavka zrýchleného autobusu č.75 je priamo pri dome a zástavka električky č.3 do centra mesta je peši do 5 minút.

CENA vrátane provízie a realitného servisu

162 900,- €