Pozrite si aj prezentáciu s popisom zaujímavostí a špecifík danej nehnuteľnosti.

Twitter

By loading the tweet, you agree to Twitter's privacy policy.
Learn more

Load tweet

 

Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 2-izbový byt v unikátnom tehlovom bytovom komplexe Nová Doba na 1. poschodí, v širšom centre Bratislavy, s bezproblémovým parkovaním, na skok do Vivo (Polus). Byt má veľký potenciál urobiť z neho príjemné bývanie presne podľa vašich predstáv.

 

BYT
2 – izbový, celková plocha bytu: 47,12m2 + lodžia 1,5m2 + pivnica 2,27m2  (51,79m2)
Vajnorská ulica, mestská časť Nové Mesto (Bratislava III)
1. poschodie / 5 (pod bytom je ešte byt na prízemí)
čiastočne zrekonštruovaný – plastové okná
kompletne zariadený starším nábytkom
pivnica 2,27m2 v suteréne domu
orientácia: kuchyňa a spálňa na juhozápad a druhá spálňa, kúpeľňa a loggia na severozápad

Popis:
Výborne dispozične riešený 2-izbový byt (50 m2) sa nachádza v tehlovom obytnom komplexe Nová Doba na Vajnorskej ulici, ktorý je významnou kultúrnou pamiatkou slovenskej avantgardnej architektúry.  Celý obytný komplex bol v minulom roku kompletne zrekonštruovaný, zateplený, boli vymenené stúpačky v dome, ako aj všetky vstupné brány. Nádvorie Novej Doby je oázou pokoja a poskytuje obyvateľom možnosť relaxu. Nákupné centrum Vivo (bývalý Polus) je 3 minúty pešo.

Byt je veľmi rozumne riešený, má samostanú priestrannú kuchyňu, WC a kúpeľňa sú oddelené, je tu malá loggia. Pri staršej rekonštrukcii majiteľ jednu z prechodných spální oddelil, takže dnes sú obe izby samostatné a nepriechodné. Zároveň boli vymenené pôvodné okná za veľmi kvalitné plastové, a byt je vďaka tomu naozaj tichý, napriek svojej polohe.

V predsieni, oboch izbách a v kuchyni je staršia laminátová podlaha, v kúpeľni je dlažba. K bytu patrí aj pivnica o rozlohe 2,27m2.

Každý z 3 blokov Novej Doby má 162 bytov v 9 vchodoch so 4 bytmi na poschodí. Všetky byty sú orientované do 2 strán, aby boli dobre a ľahko vetrateľné. Rovnako aj tento byt má kuchyňu a 1 spálňu otočenú do Bajkalskej ulice, druhá spálňa, loggia a kúpeľňa sa pozerajú do vnútrobloku.

Po vstupe do bytu sa ocitnete v predsieni (5m2) s vešiakovým systémom a odkladacím priestorom na topánky. Vpravo je WC (0,86m2) a menšia loggia (1,5m2), za ňou kúpeľňa (2,4m2). Samostatná kuchyňa (10m2) dnes už síce nebýva zvykom, ale pre mnohých ľudí je to stále veľká výhoda. Krátka chodbička nás privedie k dvom nepriechodným izbám (15,23m2 a 12,42m2), aktuálne zariadených ako spálne, kedže byt je momentálne prenajatý.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná homestaging oddelením našej spoločnosti.

Byt je ideálny pre niekoho, kto si chce urobiť príjemné bývanie presne podľa svojich predstáv.

Výmera: 51,79 m² (interiér 47,12 m², lodžia 1,5 m², pivnica 2,27 m²)

Rozmery miestností:

Predsieň ………….…………………………………………………..5m2

Spálňa ……………………..…….……………………………….. 15,23m2

Spálňa………………….……………………………………………12,42m2

Kuchyňa…………………..…….…………………………………….. 10m2

Kúpeľňa…………….……………………………………………….2,4m2

Pivnica…………………………….………………………………….. 2,27m2

 

 Mesačné režijné náklady:
Správa + zálohové platby        160,- €
Elektrina                                    24,- €

OBYTNÝ DOM

unikátny tehlový bytový dom
len 4 byty na poschodí
obrovský vnútroblok so zeleňou a lavičkami
kompletná obnova bytového domu v r.2019, zateplený bytový dom, výmena všetkých vnútorných stúpačiek a rozvodov a vchodových dverí
5 poschodí
prístup na čip
bezpečie a kľud
vynikajúca pešia aj dopravná dostupnosť
bezproblémové parkovanie pre obyvateľov domu pred bytovým domom

LOKALITA
Byt sa nachádza v širšom centre mesta, v časti Nové Mesto, na Vajnorskej ulici. Veľkým benefitom je skvelá dopravná dostupnosť, zástavka električiek a autobusov je kúsok od domu, rovnako aj stanovisko Slovnaftbajkov.

Celá táto štvrť má svoj špecifický charakter, je tu štvrť rodinných domov, tzv. Ľudová štvrť, sú tu viaceré parky a detské ihriská. Výhodou je unikátna vybavenosť priamo pri dome – nákupné centrum Vivo (Polus) je prakticky hneď za domom. V tejto lokalite je aj niekoľko kvalitných štátnych škôl a škôlok.

 

CENA vrátane provízie a realitného servisu

149 000,- €