EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 3-izbový tehlový byt na Riazanskej ulici s vysokými stropmi 2,80 m, s lodžiou, balkónom a pivnicou v nezateplenom tehlovom bytovom dome na 1./4. poschodí (pod bytom je ešte ďalší byt), v širšom centre Bratislavy, blízko Polusu a na skok do centra a zároveň v blízkosti prírody Malých Karpát, s bezproblémovým samostatným parkovaním za bytovým domom alebo v priľahlej uličke, vynikajúcou dopravnou dostupnosťou a občianskou vybavenosťou. Ideálny byt pre pár alebo mladú rodinu s dieťaťom či dvoma, vhodný ihneď k nasťahovaniu.

 

Zrekonštruovaný 3-izbový byt (66m2) nachádzajúci sa v širšom centre Bratislavy na Riazanskej ulici, neďaleko obchodného centra Polus a detského parku s ihriskom na Ľudovom námestí, prešiel pred niekoľkými rokmi kompletnou rekonštrukciou, kedy sa rekonštruovala elektrina, vnútorné rozvody vody a kanalizácie, kúpeľňa a WC, nové drevené masívne interiérové dvere, masívna  kuchynská linka, vstavaná skriňa  v spálni a v detskej izbe, ktorá je do interiéru veľmi vkusne zakomponovaná. V chodbe, obývačke a kuchyni je plávajúca podlaha click systém s priznanými špárami, v spálni a detskej izbe je svetlá plávajúca podlaha lepená bezšpárová, vo vzhľade dreva svetlý buk a dub rustik. V kúpeľni, WC a v pracovnej časti kuchyne je dlažba.

Pri vstupe do bytu je závesný šatníkový systém Ikea. Oproti vstupným dverám je v menšej, ale dostatočne priestrannej chodbe (3,9m2) vchod do kuchyne (9,63m2). Naľavo od vstupných dverí je samostatné WC (1,25m2) vybavené malým oknom. Vpravo vedľa vchodových dverí sa nachádza úložný priestor – botník/sklad (0,82m2). Napravo je priechod do obývacej izby spojenej s jedálňou (19,55m2), ktorý je vybavený posúvnymi dverami.
Kuchyňa, ktorá má lodžiu (9,63m2), otočenú do tichej časti ulice a vnútorného dvora bytového domu, je vybavená masívnou kuchynskou linkou v kvalitnom prevedení, masívnym barovým sedením a samostatnou miestnosťou s policovým systémom, slúžiacou ako špajza (1,09m2) na uloženie potravín a kuchynských potrieb. Kuchyňa je vybavená umývačkou riadu BOSCH v nerezovom prevedení a chladničkou s mrazničkou. Lodžia (3,47m2) je priestranná a vybavená dreveným výklopným stolom a sedením.
Kuchyňa ďalej prechádza do detskej izby (9,64m2), ktorá je vybavená vstavanou skriňou do výšky stropu lemujúcou vstup do kúpeľne.
Kúpeľňa (3,22m2) je priechodná z dvoch izieb a síce detskej izby vybavenej vstavanou skriňou a spálne, čím zabezpečuje samostatný vstup aj deťom aj rodičom a je  vybavená priestranným sprchovým kútom, úložným priestorom, masívnym kúpelňovým nábytkom, umývadlom a rebríkovým radiátorom. Disponuje oknom.
Veľká spálňa (16,41m2) má dvere do kúpeľne lemované veľkorysým úložným priestorom a vstavanou skriňou až do výšky stropu a a je tu klimatizačná jednotka., ktorej výkon vie vychladiť väčšiu časť bytu. Spálňa disponuje priestranným balkónom (4,01m2), na ktorý sa vchádza francúzskymi balkónovým dverami. Je rekonštruovaný, a síce vymurovaný a položená exteriérová dlažba.

Obývacia izba s jedálenským kútom je vybavená veľkorysým štvoroknom s hlbokou parapetom.

Veľkým benefitom je samostatný, bránou oddelený, dvor bytového domu s parkovaním a dopravná dostupnosť, zástavka autobusov priamo na Riazanskej ulici a zastávky električiek na Vajnorskej alebo Račianskej ulici, ktoré križujú Riazanskú z jednej a druhej strany sú cca 2-7 minút peši. Nehnuteľnosť sa nachádza cez ulicu  blízko parku s fontánou a s detským ihriskom, je lemovaná prevažne rodinnými domami, v pešej dostupnosti je materská škola Letná, dve základné školy – Za kasárňou a Riazanská a Hotelová Akadémia Riazanská. Ďalej niekoľko súkromných škôlok v rodinných domoch v priľahlých uličkách a detské centrum. V blízkosti je hotel, zmrzlina, pohostinstvo, potraviny, lekáreň a veľké obchodné centrum Polus či Slimák s kompletným občianskym vybavením. Niekoľko minút od bytového domu sú už bratislavské vinohrady, ideálne na prechádzky, beh či cykloturistiku až smerom na Kolibu.

Cena vrátane našich realitných služieb je 169 000 € .