Ponúkame na prenájom priestranný 2-izbový byt na Sládkovičovej ulici v tichom centre hlavného mesta, ideálny pre mladého človeka či mladý pár.

BYT
2 – izbový, celková plocha bytu: 68,80 m2

mestská časť Staré Mesto (Bratislava I)
3. poschodie / 3

kompletne zrekonštruovaný – nová kuchynská linka, plastové okná, nové drevené parkety, gresová dlažba, kúpelňová a WC sanita vyššej triedy
komplet zariadený – úložný priestor v predsieni, kuchynská linka so spotrebičmi, vstavaná na mieru vyrobená knižnica, jedálenský stolík, sedačka, vstavaná skriňa v spálni, posteľ s nočnými stolíkmi
žiadaná lokalita pri Hodžovom námestí a Prezidentskej Záhrade
vynikajúca pešia a dopravná dostupnosť

Parkovanie v Tatracentre 450m vzdialené od bytu v cene 35€/mesačne, inak rezidenčné parkovanie, vo vedľajšej ulici parkovanie na BPS parkovacích miestach, pár miest voľné parkovanie vo vedľajšej ulici.

bez výťahu
orientácia: Z-S

byt je bez balkóna

POPIS:
Rozmerovo veľkorysý 2-izbový byt (68,80 m2) nachádzajúci sa v tichom centre Bratislavy na Sládkovičovej ulici, v pešej dostupnosti Starého Mesta a neďaleko Prezidentskej Záhrady dostupnej pre verejnosť, ponúka nájomcovi tiché bývanie s možnosťou využívania všetkých benefitov, od kultúrneho a spoločenského vyžitia, pešo dostupné vychytené gastro prevádzky až po nočný život.
V predsieni, oboch izbách a v kuchyni je kvalitná dubová podlaha bez známok používania, v kúpeľni a WC je nová gresová dlažba.

Po vstupe do bytu v dostatočne priestrannej predsieni (6,4 m2) sa nachádza závesný systém s odkladacím priestorom na topánky doplnený cca 1,5 m skriňou s odsúvnymi dverami v elegantnej tmavohnedej farbe.

Predsieň ústi do centrálnej časti bytu (35,5 m2), funkčne členenej na kuchynskú časť, pracovný kútik a obyvačkovú časť spojenú s jedálenským stolom. Kuchynská linka má jednoduché črty, je bielej farby a je doplnená kvalitnými spotrebičmi  (veľká umývačka riadu, elektrická rúra, indukčná varná doska, zabudovaná chladnička s mrazničkou) a elegantnou žulovou pracovnou doskou, ktorá má vysokú životnosť.
Pracovná časť má priamy prísun denného svetla, čo z nej robí ideálne miesto na kreatívnu tvorbu či iné aktivity.
 
V druhej polovici centrálnej časti bytu sa nachádza priestor na relax pri knihe či televízii doplnený jedálenskou časťou.
Celý priestor definuje rozsiahlana mieru vyrobená knižnica v tmavohnedej farbe.

Za kuchynskou časťou sa nachádza vstup do spálne (19,1 m2), ktorá sa rovnako veľmi efektívne člení na spaciu časť a úložný priestor s ďalším pracovným kútikom opäť priamo pri zdroji denného svetla.
Úložný priestor tvorí priestranná vstavaná skriňa s veľkým zrkadlom opäť v elegantnej tmavohnedej farbe, pričom v miestnosti je ešte priestor na komodu a veľmi vkusne zabudovanú policovú časť vhodnú na osobné spomienkové predmety či knihy.

Vpravo od vchodových dverí sa nachádza kúpeľňa s WC (7,8 m2)  vybavená priestranným sprchovým kútom, nadštandardne veľkým umývadlom s úložným priestorom, závesným WC so systémom GEBERIT a sanitou vyššej kategórie.
V kúpeľni sa nachádza dostatok úložného priestoru a pračka.
Jej veľkým plusom je prísun denného svetla cez plnohodnotné okno bez narušenia intimity, ktorú si daný priestor vyžaduje.


ROZMERY MIESTNOSTÍ:

Vstupná hala ………….………………………………………………… 6,4 m2

Obývacia izba s kuchyňou, jedálenským kútom a pracovným kútikom …. 35,5 m2

Kúpeľňa a WC ……………………………….…………………………….. 7,8 m2

Spálňa ……………………..…………………………………………..19,1 m2


OBYTNÝ DOM:

tehlový bytový dom bez výťahu
3 poschodia
prístup na čip
bezpečie a kľud


LOKALITA:

Veľkým benefitom je tichá lokalita, blízkosť Prezidentskej záhrady na trávenie voľných chvíľ v zelenom prostredí a na druhej strane možnosť spoločenského vyžitia v centre mesta. V blízkosti sa nachádza Hodžovo námestie odkiaľ sa dá využiť MHD ktorýmkoľvek smerom v rámci hlavného mesta.
Na hlavnú bratislavskú vlakovú stanicu sú to 2 zastávky MHD.
Nehnuteľnosť sa nachádza na tichej uličke s oknami do vnútrobloku a výhľadom na Bratislavký hrad a Slavín.
Orientácia okien zabezpečuje príjemný chládok počas väčšej časti dňa, avšak neuberá bytu na svetelnosti.
Napriek lokalite v centre mesta má nehnuteľnosť v pešej dostupnosti všetky základné služby ako sú potraviny, banka, lekáreň, lekár, pošta a široký výber predškolských a školských zariadení.

Byt sa prenajíma kompletne zariadený, je možnosť dohody zmien v zariadení.
Byt je voľný ihneď.
Deti sú vítané.
Domáce zvieratá nie sú dovolené.
Pri podpise nájomnej zmluvy je potrebné uhradiť aj blokovací depozit vo výške 1mesačného prenájmu.
PROVÍZIU REALITNEJ KANCELÁRII NEPLATÍTE.

Cena prenájmu: 650€/mes. + 130€ energie.