3,5-izbový byt v tehlovom dome na Vajnorskej ulici s vynikajúcou dopravnou dostupnosťou, s veľkou loggiou a parkovaním na zadnom dvore.

BYT
3,5 – izbový, celková plocha bytu: 88,06 m2 (79,24 m2 byt + 5,96 m2 balkón + 2,86 m2 pivnica)
mestská časť Nové Mesto (Bratislava III)
1. poschodie / 3

čiastočne zrekonštruovaný – nová kuchynská linka, plastové okná, opravené pôvodné drevené parkety
čiastočne zariadený – vstavaná na mieru vyrobená obývačková zostava, poschodová posteľ v detskej izbe, vstavané aj voľne stojace skrine v spálňach aj hale
veľa úložného priestoru
zasklenná loggia 6m2
žiadaná lokalita pri OC Polus a jazere Kuchajda
vynikajúca dopravná dostupnosť
orientácia: V-Z

 

Tento klasický bratislavský tehlový byt sa nachádza na 1. poschodí obytného domu, pričom pod bytom je ešte ďalší byt.  Je ideálny pre rodinu, ktorá preferuje vysoké stropy a priestranné izby, potrebuje dve až tri samostatné spálne, veľký obývací priestor a chce bývať neďaleko centra v časti mesta s perfektnou sociálnou vybavenosťou.

Cez vstupné dvere sa dostaneme do haly, ktorá je centrom celého bytu a je dostatočne široká, aby poskytla priestor na príchod a odchod všetkých členov rodiny ako aj návštev, je tu vešiak s menším botníkom i vstavaná skriňa. Po ľavej strane s oknami orientovanými na Vajnorskú ulicu sú 2 spálne, obe priestranné a pohodlné, a so vstavanými skriňami. V obývačke krásne vyniknú pôvodné stromčekové drevené parkety a biely na mieru vyrobený nábytok. Je to ideálne miesto na stretnutia celej rodiny, či už pri TV, jedálenskom stole, ale aj v čitateľskom kútiku s výhľadom do zeleného vnútrobloku.

Kuchyňa je oddelená od obývačky (ale v prípade preferencie je možné ju aj prepojiť s jedálenskou časťou) a nachádza sa pri nej praktická špajza. Samostatné WC a kúpeľňa nechávajú priestor pre nových majiteľov na úpravu či rozšírenie podľa vlastných predstáv. Poslednou izbou je momentálne malá spálňa o rozmere cca 5m2, ktorá sa môže ľahko zmeniť na šatník či pracovňu.

Rozmery miestností:

  • Vstupná hala ________ 7,7m2
  • WC __________________ 1,1m2
  • Izba ________________ 11,4m2
  • Kúpeľňa _____________ 4m2
  • Izba ________________ 13,8m2
  • Polizba _____________ 4,6m2
  • Obývacia izba _______ 28,54m2
  • Balkón ______________ 5,96m2
  • Kuchyňa _____________ 6,8m2
  • Pivnica _____________ 2,86m2
  • Špajza ______________ 1,3m2

OBYTNÝ DOM
tehlový bytový dom bez výťahu
obytný vnútroblok so zeleňou, parkovacími miestami pre obyvateľov a lavičkami

vlastná plynová kotolňa
3 poschodia
prístup na čip z oboch strán
bezpečie a kľud

LOKALITA
Nehnuteľnosť sa nachádza vo fantastickej lokalite, s vynikajúcim dopravným spojením do centra mesta, priamo oproti OC Polus (ktoré je dnes asi najpokojnejším obchodným centrom pričom poskytuje komplet všetky služby až po multiplex kín a momentálne prechádza veľkou modernizáciou). Kuchajda je obľúbeným miestom pre bežcov, rybárov, ale najmä pre rodiny s deťmi. V pešej dostupnosti je niekoľko kvalitných škôl a škôlok, detské ihriská, plaváreň Pasienky, Národné tenisové centrum i nový futbalový štadión. Veľkým benefitom tejto lokality je aj blízkosť Malých Karpát, či už na turistiku alebo cyklistiku.