EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 3-izbový byt v novostavbe Rezidencia Záhorská VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE s vynikajúcou dopravnou dostupnosťou na začiatku Záhorskej Bystrice, s veľkým balkónom s výhľadom do okolitej zelene a parkovacím státím v podzemnej garáži.

BYT
3 – izbový, celková plocha bytu: 92,24 m2 (78,94 m2 byt + 8,64 m2 balkón + 4,46 m2 pivnica)
ZÁHORSKÁ BYSTRICA (Bratislava IV)
projekt REZIDENCIA ZÁHORSKÁ (Bratislavská ul.)
5. poschodie / 5
kompletne zariadený – nadštandardné vybavenie premyslené do detailov
bezpečnostné dvere
exteriérové hliníkové žalúzie
veľký balkón s nádherným výhľadom a markízou na diaľkové ovládanie
žiadaná lokalita
vynikajúca dopravná dostupnosť
1 parkovací box v podzemnej garáži
priestranná pivnica (4,46m2) na poschodí

orientácia: J-Z

Popis:
Optimálne navrhnutý 3-i byt sa nachádza na najvyššom 5. poschodí v obytnom dome T1 novostavby Rezidencia Záhorská. Byty sú pavlačové a poskytujú maximálne súkromie a bezpečnosť svojim obyvateľom vďaka viacerým magnetickým zámkom ako aj kamerovému systému. Ponúkaný 3-i byt sa vyznačuje vynikajúcim dispozičným riešením s dôrazom na optimalizáciu podlahovej plochy. V rámci projektu Rezidencia Záhorská má ponúkaný byt ideálnu polohu, ktorá mu zabezpečuje ničím nerušený výhľad z priestranného balkóna na západnú svetovú stranu orientovanú na polia a rodinné domy a pokoj a kľud bez hluku áut.

Nehnuteľnosť je inteligentne rozdelená na dennú a nočnú časť, čiže na časť pre návštevy a súkromnú zónu. Denná časť, teda obývačka spojená s kuchyňou a jedálenskou časťou sa nachádza hneď za vstupnou predsieňou s veľkou vstavanou skriňou a botníkom. Z obývačky sa vychádza von na veľký, západne orientovaný balkón, ktorý parametrami plnohodnotne supluje funkciu terasy a je zastrešený veľkou markízou na diaľkové ovládanie. Kuchyňa je vyrobená na mieru, plne vybavená všetkými spotrebičmi BOSCH vrátane pračky AEG. Obývačková zostava z moderných lesklých materiálov zahŕňa aj pracovný kútik, v byte je zavedený optický internet a TV.

Nočnú časť tvoria spálňa a detská izba, obe dostatočne priestranné  a pohodlné. Keďže byt má aj samostatný šatník so zabudovanými vychytávkami, ako napr. špeciálny úložný priestor na žehliacu dosku, žiadne ďalšie veľké skrine v byte nie sú potrebné. Spálňa má taktiež výstup na balkón. Krásna minimalistická kúpeľňa je ozvláštnená mozaikami a je vybavená dvojumývadlom s batériami Hansgrohe, veľkou vaňou ako aj množstvom úložných priestorov na všetky drobnosti. WC je samostatné, spolu s malým umývadlom.

Byt je klimatizovaný, vkusne dotvorený jemnými tapetami, špeciálnymi stierkami a farebnou maľovkou. Predáva sa zariadený na mieru vyrábaným nábytkom, cena zariadenia dohodou.

Rozmery miestností:

Vstupná hala ……………………………………………… 4,56 m2

Chodba……………………………………………………  6,71m2
WC ……………………………………………………………….. 1,70 m2
Kúpeľňa ……………………………………………………….. 4,47 m2
Šatník…………………………………………………………… 2,89 m2
Izba ………………………………………………………………. 14,09 m2
Izba ……………………………………………………………..  14,09 m2
Kuchyňa ……………………………………………………….. 7,00 m2
Obývacia izba ……..……………………………………….. 23,43 m2
Balkón ………………………………………………………….. 8,64 m2

Pivnica …………………………………………………….4,46m2

Mesačné režijné náklady:
Správa + zálohové platby ………………………………150,- €
Elektrina ………………………………………………………..50,- €
1x parkovanie ……………………………………………………….13,- €

PROJEKT REZIDENCIA ZÁHORSKÁ
novostavba z roku 2010
rezidenčný obytný súbor s bytmi a obchodnými prevádzkami (reštaurácia, kaviareň, potraviny DELIA, kvetinárstvo, fotoateliér, vinotéka priamo v spodných priestoroch)
vysoký štandard a kvalita prevedenia
5 poschodí
nerezové výťahy
bezbariérový prístup
bezpečie a kľud
parkovanie v podzemných garážach a na vonkajších parkovacích boxoch

LOKALITA
Nehnuteľnosť sa nachádza v obľúbenej a žiadanej lokalite, s vynikajúcim dopravným napojením na hlavný cestný ťah do mesta a skvelou dostupnosťou na mestskú hromadnú dopravu (zastávka MHD linka č. 37 je 100m od bytového domu). Obytný súbor Rezidencia Záhorská sa nachádza na začiatku mestskej časti Záhorská Bystrica, ktorá svojou pokojnou atmosférou priťahuje ľudí túžiacich po oddychu bez zhonu veľkomesta, no napriek tomu v jeho tesnej blízkosti. Lokalita poskytuje mnoho benefitov od spomínanej vynikajúcej dopravnej dostupnosti, neďalekého nového nákupného a zábavného centra Bory Mall, až po možnosti športového vyžitia do neďalekých Malých Karpát či k povodiu rieky Moravy, turistické či cyklistické trasy a zároveň všetky vymoženosti mestskej časti Bratislavy ako lekári, pošta, školy a škôlky, detské ihriská.

Cena vrátane našich realitných služieb je 164 990,- € za byt + 13 990,- € za parkovacie státie.