Pozrite si aj prezentáciu s popisom zaujímavostí a špecifík danej nehnuteľnosti.

Twitter

By loading the tweet, you agree to Twitter's privacy policy.
Learn more

Load tweet

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ slnečný 1-izbový byt s veľkou loggiou v tichej časti na začiatku Dúbravky, na skok do lesa. Ideálny pre mladého človeka či mladú rodinku.

 
BYT
1 – izbový, celková plocha bytu s pivnicou: 40,67m2
Sokolíkova ulica, mestská časť Dúbravka (Bratislava IV)
4. poschodie / 4
čiastočne zrekonštruovaný – kuchynská linka, plastové okná, laminátová podlaha, dlažba v kuchyni a na balkóne, vstupné bezpečnostné dvere SHERLOCK
kompletne prakticky zariadený – úložný priestor a vešiaková stena s botníkom v predsieni, vstavaná skriňa, knižnica, komoda, skrinka a rozťahovací gauč v izbe, sklápací jedálenský stolík so stoličkami v kuchyni, kreslo na balkóne
pivnica cca 1,5m2 v suteréne domu
orientácia: juhozápad
 

Popis:
Tento príjemný 1-izbový byt (33,11m2 byt s pivnicou + balkón 7,56m2) sa nachádza na 4.podlaží bytového domu bez výťahu v tichej časti Dúbravky, priamo na jej začiatku, v časti Záluhy. Táto časť Dúbravky je hneď pod lesom, ako stvoreným na prechádzky ale aj cykloturistiku, v zime dokonca vhodný aj na bežkovanie. Zároveň je ale stále blízko všetka základná občianska vybavenosť, materská aj základná škola a dostupnosť do centra mesta je zabezpečená modernými električkami aj autobusmi.

Byt majiteľ zrekonštruoval v roku 2014, kedy sa vymenili plávajúce podlahy, spravila sa nová kuchynská linka a čiastočne sa opravila kúpeľňa.
V predsieni a v izbe je kvalitná laminátová podlaha bez viditeľných známok používania, v kuchyni, na loggii, kúpeľni a WC je dlažba.

Po vstupe do bytu cez bezpečnostné dvere sa v predsieni nachádza staršia vstavaná skriňa aj s vešiakovým systémom a odkladacím priestorom na topánky.
Z chodby sa vstupuje do kúpeľne a WC. Kúpeľňa bola kedysi prechodná do kuchyne, tento otvor sa zamuroval pri poslednej rekonštrukcii, aby sa tam zmestila aj práčka.

Priestranná izba  (18,6m2) má veľké okná a vstup na balkón s výhľadom do lesa, je svetlá a kompletne zariadená príjemným nábytkom z masívneho dreva – knižnica, komoda aj skrinka. Zároveň je tu ďalšia veľká vstavaná skriňa, ako aj rozťahovací gauč na pohodlné spanie pre 2 osoby. Byt sa predáva aj so spomínaným nábytkom.

Samostatná kuchyňa (5,5m2) je rovnako presvetlená veľkým oknom a napriek svojej veľkosti ponúka dostatok úložných priestorov, keďže tu ostala zachovaná aj pôvodná odvetrávaná vstavaná potravinová skriňa, ako aj samostatná špajza s vetraním, kde je umiestnená aj chladnička.

To, čo robí z tohto bytu jednu z tých najlepších ponúk medzi jednoizbovými bytmi v Dúbravke je celkom určite loggia, ktorá sa tiahne po celej dĺžke bytu a má 7,56m2. Orientácia na juhozápad zabezpečuje slnko počas celého popoludnia a veľkosť loggie dáva priestor na jej využite počas krásnych dní na oddych, hru pre deti, ale aj stolovanie. Zároveň je kompletne zasklená, čo umožňuje lepšiu izoláciu v byte, ktorý sa ani v najväčších horúčavách neprehrieva, aj vďaka vysokým ihličňanom pred domom.

Bytový dom je panelový, bol zateplený, vymenená je aj krytina strechy, stúpačky a v dome sú nové vchodové brány s prístupom na čip. V tomto roku sa bude vymieňať osvetlenie spoločných priestorov ako aj maľovať interiér bytového domu.

 

Mesačné režijné náklady na 2 osoby:
Správa + zálohové platby …………………………122…………,- €
Elektrina …………………………………………………14…………..,- €

Plyn………………………………………………………………5…………….,- €

OBYTNÝ DOM
zateplený panelový nízkopodlažný bytový dom
4 poschodia
vymenená krytina strechy, vymenené stúpačky, nové vstupné brány
prístup na čip
bezpečie a kľud
vynikajúca pešia aj dopravná dostupnosť
bezproblémové parkovanie pre obyvateľov domu pred aj za bytovým domom

LOKALITA
Skvelá tichá časť Dúbravky, ktorá má svoj špecifický až vidiecky charakter, keďže je tu v okolí štvrť rodinných domov a nízkopodlažných bytových domov, parky a detské ihriská. Výhodou je aj výborná občianska vybavenosť kúsok od domu – predajne TERNO aj TESCO express, trh s lokálnymi výrobkami a sezónnou zeleninou, pošta a lekáreň sú všetky v pešej dostupnosti. Zároveň je neďaleko Kaufland, ale aj Zimný štadión Dúbravka či Letné kúpalisko Rosnička.
Les za domom ponúka nespočet možností, napr. prechádzka do Devína je krásnym výletom ani nie za 1,5hod, sú tu bežecké trasy, cyklotrasy na všetky svetové strany, ale aj bežkárske trate.
Veľkým benefitom je skvelá dopravná dostupnosť, zastávka autobusov a moderných električiek, ktorými sa dostanete do centra mesta za ani nie 20minút, je do 3 minút od domu.

CENA vrátane provízie a realitného servisu

114 000,-

Volajte Vašu realitnú špecialistku:

Ing. Mária Halászová  na 0905 838 910

alebo

Ing. Jana Šimeková na 0911 701 500