Náš byt je P R I M A L Ý.
Kým sa v spálni píše písomka, v kúpeľni prebieha porada. Zavadziame si, 
rušíme sa a tak by sme radi vedeli:
Ako zrealizovať kúpu väčšieho bytu a zároveň predaj toho menšieho, v ktorom stále bývam? Ako nakombinovať hypotéku? Kde mám začať?

Mnohí z nás sa pri predstave kombinácie predaja, sťahovania, kúpy a riešenia hypotekárneho úveru k tomu chytajú za hlavu a radšej toto rozhodnutie odkladajú.

Vravia si, radšej počkáme na tú správnu chvíľu. Pochopiteľne. Komu by sa chcelo pustiť sa do transakcie, pri ktorej na nás číha mnoho potenciálnych stopiek a odbočiek?

NÁM, predsa! Kombinatoriku ovládame na jednotku. Zverte sa v dôležitej životnej chvíli do správnych rúk. Dobrý realitný maklér vás dôkladne vyspovedá.

Bude chcieť vedieť:

PREČO POTREBUJETE ZMENU.

OK, na túto otázku nám dala odpoveď covid éra s jej home officom a dištančným vzdelávaním. Poďme ďalej.

ČO PRESNE CHCETE A ČO POTREBUJETE?

Mnohí pri hľadaní odpovede zistia, že každý doma potrebuje niečo iné:)
Nebojte sa, v LEMONPIE používame premyslenú metodiku buying agenta (agenta kupujúceho).
Pomôžeme si našim dotazníkom, skúsime zladiť všetky individuálne očakávania, zvážime všetky pre a proti, aby sme sa dopracovali k útulnému novému bývaniu, ktoré naplní potreby každého z rodiny.

Potom sa pustíme do CENOVEJ ANALÝZY vášho aktuálneho bývania. Formou DETAILNEJ PREZENTÁCIE vám ukážeme, akú stratégiu sme pri predaji vašej nehnuteľnosti zvolili. Ukážeme vám všetky možné varianty, ktoré môžu nastať, aby sme boli pripravení na akúkoľvek kombináciu predaja a kúpy.

Keď stratégiu odsúhlasíte, pustíme sa do prípravy nehnuteľnosti na predaj. Čaká nás HOMESTAGEING, FOTENIE, VÝROBA 3D VIZUALIZÁCIE A INZERÁTU.

Potom sme už pripravené počkať na vhodnú chvíľu a pustiť vašu nehnuteľnosť do obehu.
Paralelne s našou finančnou poradkyňou pracujeme na výbere najlepšej hypotekárnej banky pre vás.

ČO ĎALŠIE SA DEJE MEDZITÝM?

HĽADÁME, hľadáme, hľadáme nehnuteľnosť pre vás – a za vás. Nielen na realitných portáloch, aj u realitných partnerov v Bratislave, v súkromných skupinách, na sociálnych sieťach. Vďaka tomu, že sme si dobre urobili domácu úlohu a toľko o vás vieme, CHODÍME na prvé obhliadky bez vás, vždy vám však natočíme video a VOLÁME VÁS až k top ponukám.

Pomáhame vám naceniť prípadnú prerábku, sme vašimi priateľkami na telefóne so všetkým, čo potrebujete. Všetky kroky, predaja, kúpy, úveru a všetkých úkonov na katastri, u správcu, právnych dokumentov a realitných služieb zabezpečujeme za vás.
To je samozrejmé.
Ani sa nenazdáte a zobudíte sa v novom a väčšom.

Preto nezabudnite, že žijete len raz
a netreba sa báť a odkladať.

 

Vaša Mária a Jana